Wpis z mikrobloga

Od jutra do piątku będę w Łebie z różową. Co wykopki polecają do jedzenia i zwiedzenia? Wydmy, wieża i muzeum rakiet mam na liście bo nostalgia z wyjazdu z rodzicami sprzed kilkunastu lat. #leba
  • 6
@michalxd21: to Łeba czy Trójmiasto? XD ogólnie Łeba to patologia i o #!$%@? bardzo łatwo... oglądać tam nie ma co tylko wydmy na które najlepiej wziąć rower, a z jedzeniem rożnie bywa bo tam co sezon ekipa w gastro się zmienia, ja mogę tylko polecić rock&pizza z czystym sumieniem.
@jetlag: od jutra do piątku Łeba, od piątku do niedzieli Gdańsk. Problem z noclegami na dłuższą metę, ale na plus plażing w Łebie (chociaż pogoda przepowiada #!$%@?ę) i Gdańsk, w którym byłem raptem raz w życiu.
@michalxd21: Przychodzi mi do głowy jeszcze rejs statkiem po morzu (kilka różnych jednostek pływa) lub po jeziorze Łebsko - po drodze na wydmy. Można się przespacerować po Słowińskim Parku Narodowym (od strony morza lub mniej uczęszczane tereny na południe od jeziora), popatrzeć na jezioro z wieży widokowej na południowym brzegu. Podejść do ruin Starej Łeby (kościół św. Mikołaja). Można zrobić sobie wycieczkę do latarni morskiej Stilo. Kiedyś były muzea motyli, figur