Wpis z mikrobloga

Słychać wycie, znakomicie! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na jesieni wywrócimy im ten stolik
Zamiast wysokich podatków, covidowego zamordyzmu, klękania przed innymi narodami i tęczowej ideologii, wybieram piwo, grill, dwa samochody, trawę, trzy mieszkania które będę wynajmował uczciwie pracującym ludziom i leżaczek na Mazurach. Wiem że neuropa pewnie zamiast powyższych woli maseczkowy zamordyzm, przymus, wsadzanie ludzi do więzienia za poglądy i siurka kolegi, ale spoko, ja jestem za wolnością słowa, nie oceniam.
#bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #neuropa #polityka #heheszki #humorobrazkowy
koIega - Słychać wycie, znakomicie! ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na jesieni wywrócimy im ten stolik
Zam...

źródło: AkZpjpXL9CH3tWnnvJnUjoG9a20ws6Pl

Pobierz
  • 10
@Ernest_:

muszę cię zmartwić, ale jeżeli do tej pory nie byłeś w stanie zapracować na ten dom, piwo i dwa samochody, zmiana władzy ci w tym nie pomoże xD

Jeszcze chodzę do szkoły, więc wszystko przedemną, na pewno obecna władza uniemożliwia młodym ludzią bogacenie się i inwestowanie w siebie.
Jeszcze chodzę do szkoły, więc wszystko przedemną


No tego się spodziewałem. Proponuję najpierw popracować nad interpunkcją, może się przydać jeżeli chcesz się zabierać za politykę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@koIega: *ludziom

I tak, młodzi ludzie mają problem z bogaceniem się, ale jest coś ważniejszego od bogacenia. Zwykłe, proste życie. Problem w tym kraju jest taki, że i ono jest trudne. Na ten moment jesteśmy w dupie.
piecze was


@koIega: konkretnie kogo, co to znowu za urojenia? xD

Jest jeszcze coś takiego jak matematyka - tego nie oszukasz żadnym przekazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)