Wpis z mikrobloga

@nozyczkisieodezwa: To półklatka czyli rollbar i pewnie nie spełniający wymogów homologacji Fia xD Bo żeby taki rollbar prawidłowo działał to musi mieć dodatkowe, wspawane wzmocnienia do konstrukcji auta. Więc to co najwyżej pokazówka. Ale nie oszukujmy się, przy takim uderzeniu w mur samym środkiem dachu to i pełna klatka miałaby problem.
  • Odpowiedz
@illaddictyou: @makrel_gieldowy xDDD Znawcy... Megane ma właśnie taką cenę za przede wszystkim rewelacyjne właściwości jezdne. Na track day bez problemu rywalizują z np. BMW M2. Jak ktoś się #!$%@? Lamborghini to też powiesz że auto tylko ładnie wygląda?
  • Odpowiedz
No właśnie z tymi megankami to jest tak że one tylko ładnie wyglądają. Właściwości jezdne to ma tragiczne...


@illaddictyou: to chyba najczesciej wypozyczane auto na nurburgring ktore zazwyczaj konczy przejazd w rowie XD
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni: piszesz farmazony, ale tu była wyciągniętą żeby ludzie mogli siedzieć.
A wiem, że piszesz farmazony, bo wydachowalem jajko z rollbarem i ten rollbar to było jedyne co mnie uratowało
  • Odpowiedz
@matiJ: to że tobie zadziałał przy rolce to nie oznacza że jest zrobione zgodnie ze sztuką. Wiadomo że przy zwyklej rolce rollbar nawet skręcany pomoże). Ale nie bez powodu są tworzone schematy, obliczenia wytrzymałościowe. W tym konkretnym przypadku homologowana, pełna klatka miałaby problem (jak nie wierzysz to wygooguj sobie wypadek solberga z rajdu niemiec 2004 roku i zobacz co się dzieje z profesjonalną klatką po bezpośrednim uderzeniu w betonową przeszkodę, myśle
  • Odpowiedz
@Syn_Krzysztofa: ja wiem, ze to był debil więc moje pytania będą nieco bezzasadne ale po co wsadzać pieniądze w samochód, który ma służyć jeździe na prostej w mieście? To i gruza możesz w takich warunkach jak lecisz pustymi szerokimi alejami rozbujać do 150+ i pewnie tak samo skończysz.
  • Odpowiedz
@Rainor co #!$%@?? XD chyba żyjesz w jakiejś równoległej rzeczywistości. przejedź się np RS5 czy 6 to dowiesz się co to znaczy świetne właściwości jezdne i nie rób z ludzi idiotow. To jest auto które najczęściej na torach zalicza dzwony bo po prostu nie skręca.
  • Odpowiedz
@illaddictyou: megane rs jest w topce kręconych czasów przez seryjne ośki na torach, więc to może ty nie rób z ludzi idiotów. To ma seryjnie zawias ohlinsa, sport cupy 2 i w tych wersjach trophy mechaniczną szperę, więc #!$%@?, że nie ma właściwości jezdnych, bo ludzie się tym rozbijają to #!$%@? xD a nie pomyślałeś, że rozbijająsię tym bo może być ciężkie w opanowaniu? spróbuj pojeździć lotusem elise i jak się
  • Odpowiedz