Wpis z mikrobloga

Ja podejrzewam, że pis zorganizował jakiś wewnętrzny, tajny casting na najbardziej #!$%@?ące młode jednostki do trollowania na tłiterze a finałowa trójka miała krótką chwilę podziałać razem po czym ostatecznie wyłoniono tego najlepszego, najbardziej #!$%@?ącego zarówno pod względem zachowania jak i samego wyglądu.

#twitter #bekazpisu #takaprawda #polityka
josedra52 - Ja podejrzewam, że pis zorganizował jakiś wewnętrzny, tajny casting na na...

źródło: z29141163Q,-Okiem-Mlodych--na-TikToku---zdjecie-archiwalne

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@josedra52: Trafienie takich mord wymagało naprawdę wielkiego nakładu energii. Nie wierzę do tej pory jak oni to zrobili, że znaleźli Dudkę, tego żeńskiego klona Dudy. Niesamowite. Zazwyczaj pisowcy to banda #!$%@? debili, ale to im wyszło w #!$%@?. O Bogdanoffie powiedziano już wszystko, a typ w środku wygląda dość normalnie na ich tle.
  • Odpowiedz
@josedra52 zawsze mnie śmieszy ta femDuda. Ktoś kiedyś musi porównać badania DNA jej i prezydenta, bo to przecież nie możliwe, że przypadkiem jest identyczna jak on
  • Odpowiedz
@josedra52: haha pamiętam jak cała trójka była w tvpdezinfo i Jakimowicz wręcz narzucał im "ALE WY NIE JESTEŚCIE MŁODZIEŻÓWKĄ PISU, CO NIE?" jednemu coś się wymsknęło i Jakimowicz "NIE NO CO WY, NIE JESTEŚCIE, POWIEDZ ZE NIE JESTEŚCIE"
  • Odpowiedz