Wpis z mikrobloga

Pamietacie jak kiedys promowali szczepionke i jej skuteczność? Ile dzisiaj wynosi ta skuteczność szczepionki? Czemu już się tym tak nie chwalą?

Tak nawiasem to ten kanał na twiterze #szczepimysie@szczepimysie dobrze przypomina jaki to był festiwal żenady i propagandy:

Dlaczego Cezary Pazura się zaszczepił❓

"Marzę, by pójść do kina, kupić sobie popcorn i popatrzeć na duży ekran razem z innymi ludźmi, całą rodziną."

Więcej o korzyściach ze szczepienia Cezary Pazura mówił w wywiadzie dla

https://twitter.com/szczepimysie

#szczepimysie #koronawirus #covid19 #bekazcovidian #cringe
jinnoman - Pamietacie jak kiedys promowali szczepionke i jej skuteczność? Ile dzisiaj...

źródło: E16lmJcWUAYW7hB

Pobierz
  • 20
@jinnoman: Bardziej ciekawi czy te wszystkie mordy z tych banerów faktycznie się zaszczepiły? Już się nigdy nie dowiemy.
A jak już wspomniałeś o tym klaunie Pazurze to w zeszłym tygodniu pisał:

Aktywista coś krzyknie i wszyscy na wszelki wypadek się kryją. Nie. Nie możemy poddawać się naciskom tych, którzy chcą nam mówić, jak mamy żyć. Ja wiem, jak mam żyć, nie potrzebuję akurat z ich strony uwag na ten temat. Mam
@jinnoman: O Djokoviciu już wczoraj pisałem że to chyba jedyny Serb którego szanuję. Przez swój upór stracił sporo kasy i mimo że ma jej nieprzebrane ilości to tacy ludzie generalnie chcą tylko więcej.

A nie licząc ludzi to dla mnie jeszcze praktycznie przepadł Mc Donald's za te rakowe reklamy "zakładamy maski" i za #!$%@? cen obecnie także. I owszem, większość firm też tak zrobiła ale mak mam wrażenie że zarówno wybił
bo się okazało że szury miały racje


@jinnoman: no nie bardzo xD

Zniewolili nas na dwa lata, a także #!$%@? gospodarki


@El_Trufel: w Polsce zniewolenia nie było, a nawet jak okazjonalnie były lockdowny, to nielegalne

P.S światła Szwecja, gdzie nie zamkneli gosodarki, miala podobne probleemy, co reszta krajow.
@jinnoman: Natomiast są też tacy jak Novax Djokovic, którzy mi niezmiernie

Muszę cię zmartwić ale on to typowa opozycja kontrolowana bo z jednej strony powiedział Nie a z drugiej zainwestował gruby hajs w leki na COŚ19 i dzięki temu antyszczepy biorą to samo co jest w szprycach covidowych
Niestety żyjemy w czasach w których posiadanie jakichkolwiek autorytetów jest bardzo niebezpieczne
  • 0
@Verdino:

Djokovic’s anti-vaccine stance made him a hero in the anti-vaxxer community.

But on Wednesday, it emerged that Djokovic had in fact invested his own money in developing a “cure” for COVID-19, by investing in a Danish biotech company.

He stressed the firm was working on a treatment, not a vaccine.

The company is developing a peptide, which inhibits the coronavirus from infecting the human cell, and it expects to launch
@jinnoman: tak działa Divide et impera
Jak napisałem wyżej : dzięki niemu antyszczepy przyjmą szpryce w innej postaci
To tak jak np Żółte kamizelki które de facto były stworzone przez służby i dlatego każdy protest przeciwko Systemowi jest częścią systemu ¯\(ツ)/¯
  • 0
@Verdino:

dzięki niemu antyszczepy przyjmą szpryce w innej postaci


Jeszcze nie przyjmują, bo żadnego produktu nie ma z tej firmy. Raczej wygląda, że zmarnował pieniądze.