Wpis z mikrobloga

@LenoV12: i bardzo dobrze (już i tak wszystko chyliło się ku upadkowi - wasicki srający na wszystko - sąsiedzi - nie tankowali spyrolu (była jeszcze okazja na innowacje przy pierwszych sezonach ale co poniektórzy się bali podjąć tych kroków-bo strim upadnie,a teraz?zostało co? A JAJCO!!!!!!
  • Odpowiedz
@LenoV12: Mela cweluza teraz obmyśla plan, bo jego uznanie, poparcie, a wrecz przyjaźń z Andrzejem "Sram na to" Wasickim dobiega końca. Pewnie dalej będzie się wypierał, że nowy włodarz to kto inny :) w sumie pewności nie mam, ale może jest ktoś bardziej uważny ode mnie i potwierdzi czy za którymś razem jak cwela uza był teraz u robaków coś robić, to czy w tym samym czasie odzywał sie za pomocą
  • Odpowiedz
@Richard_Blackpot: Ale farmazony tutaj leca. Jakies teorie #!$%@? wie jakie a sprawa jest prosta jezeli tylko 5 minut sie zainwestuje na discordzie i poczyta stare wiadomosci.

Wlodarzy bylo 3 tym razem. Jeden z nich byl mela ale w sumie tylko zeby odpalic strima. Dwoch innich operowali tym ale jeden odszedl pare dni temu.
Z Paypalem zablokowanym i to z donejtami jusz na poczantek czerwca bylo wiadomo. Mela teraz w niedziele jedzie
  • Odpowiedz
@Zinki: Owszem, w dużej mierze to gdybanie z mojej strony, bo nigdy nie wchodziłem i nie będę wchodził na tego discorda :) To już teraz zorganizował się mela i wszystko można przywieźć... Cóż za przypadek. Ogólnie nie wnikam, ostatecznie mi to lata.
Nie zmienia to faktu że ten cały mela to odrażający typ, no ale kto normalny by się babrał w takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz