Wpis z mikrobloga

do tego jakkolwiek to nie zabrzmi, cieszą mnie upadki nierobów typu beatka, messi, king, obszar badawczy, chlebek i inni mam nadzieje, że zdechniecie z głodu, bo jedyne commentary co sie tam należy, to Ci co tam byli, Meksyk, Bliżyniacy ale na pewno nie ta k.. dryblas, perska księżniczka (rodzina wiadomo kogo) , radek ze szrotu, Geremek (szuka cie ale wiadomo od stajni niemieckiego nikt tam normalny by nie wlazł) i może podjeżdżano (neutralny mam stosunek ze wzgl. na Szkolna)
kto powinien mieć bana na Szkolną: Niemiecki mafiozo białostocki i stajnia białostockich meneli, Pato TV - silny wobec słabych, słaby wobec silnych, uderzył kilka razy Majora, "wysprzęglił sie" to mało powiedziane, bo sprzedał sie za sprzęgło do passata, Nitrohunter - dostał zjebe nawet od głupszego z braci bliżyniaków, żeby nie nagrywać czyjegoś upodlenia, posedł po tym gruby konflikt z pandą, I ostatnie, wy ch.. je... oddawanie człowieka w leasing, najpierw jakieś Moniki, potem Asie Basie, potem Czarne Szprychy, wszystkich was specjalnie z małem powinno sie was wypier..., w Szczęsnym nadzieja i prokuraturze, że coś znajdzie, wy jeśtecie wiecie co
#kononowicz
  • 5
nierobów

@randybobandy2: No tak, bo jak sie nie odbija karty na zakładzie i się nie ma kręgosłupa zniszczonego przed trzydziestką od pracy to to jest nieróbstwo. W przypadku takiej Beatki tworzenie muzyki, obrabianie tego wszystkiego i co najgorsze (choć już w czasie przeszłym) przebrnięcie przez wielogodzinny akt dziąsłowania jak najbardziej zasługuje na miano pracy i to nie najlżejszej
@piSSowiec39: a ten szczurzapasowy nie miał kilku zapasowych?Może się tylko chwilowo ukrył lub po prostu zakończył działalność? Coś wiadomo w tej sprawie - pisał tu na wykopie? Jeśli to zielony to mam podejrzenie, że ten chce totalnie wasalizować inne kanały i finalnie #!$%@? uniwersum jeśli tylko w prawach autorskich majora z bombasu pojawią się jakieś inne kanały.

Zielony skradzionym kontem majora #!$%@? snapa jak thanos i tez zniknie połowa, ale uniwersum.