Wpis z mikrobloga

#dt770 #sluchawki
Cześć, szukam słuchawek, głównie do gier (przede wszystkim cs na dosyc wysokim poziomie) i do słuchania muzyki ofc.
W budżecie +- 600zl wpadly mi w oko Beyerdynamic DT770 Pro 80Ohm. Pytanie czy jest to dobry wybór, oraz czy nie bedzie problemu bez ampa mając 80ohm? Wziąłbym 32Ohm ale mają inne nauszniki wiec wolałbym wziac 80tki i nie bawić się w podmianę podów
  • 4
  • Odpowiedz
Do strzelanek niezłe będą Beyerdynamic TYGR 300 R, bo dobrze się w nich przeciwników po dźwięku pozycjonuje.W odróżnieniu od DT770 mają konstrukcję otwartą, więc gorsza izolacja od otoczenia. Do muzyki też są bardzo dobre. Nie mają dużych wymagań, co do źródła dźwięku. Po zwrocie, czy jakiś B-Stock można dorwać do 600 PLN.
  • Odpowiedz
@Matrix57: Jeśli chcesz zamknięte to się nadadzą, konkurencja jest głównie ze strony AKG K361/K371, ale są słabiej wykonane, mają skórzane pady i między innymi z tego powodu ich dźwięk może się znacząco pogorszyć jeśli nosisz okulary albo po prostu źle siedzą na twojej głowie.

Co do wzmacniacza do DT770 - zależy do czego masz zamiar je podłączyć. Z reguły źródła typu telefony czy zintegrowane karty w płytach głównych nie dają
  • Odpowiedz
  • 0
@cukru Jasne, dziękuję za rzeczowa odpowiedz. Mam zamiar je podłączyć do plyty głównej ze zintegrowaną kartą dźwiękową. Odnośnie dongla to chodzi ci o zwykła przelotkę z marketu? I może byc USB-B - Jack, czy musi byc koniecznie usb c? Nie mam go w płycie głównej
  • Odpowiedz
Odnośnie dongla to chodzi ci o zwykła przelotkę z marketu?


@Matrix57: Chodzi mi o pełnoprawną kartę dźwiękową z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym (DAC) w postaci dongla.

I może byc USB-B - Jack, czy musi byc koniecznie usb c? Nie mam go w płycie głównej

Oczywiście, że może być, chociaż wątpię że znajdziesz na USB-B i pewnie miałeś na myśli USB-A. Po prostu łatwiej o takiego ze złączem USB-C, np. https://www.amazon.pl/UGREEN-Adapter-Sluchawek-Nylonowy-Kompatybilny/dp/B082WG5VTKa -
  • Odpowiedz