Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Jakie atrakcje zafundował nam Klapek w odcinku nr 836 nagrywanego w dniu 29 czerwca 2023
- Klapek wstał znacznie wcześniej niż zazwyczaj, o 5 rano
- JunQ spała od 17 do 4 rano i obudziła tatusia, który chował się pod poduszką ile się dało
- Klapkowi udało się zrobić już wiele rzeczy do godziny 6:18 rano i ma wszystko z dziennej rutyny porobione (siusiu i klocek?)
- Poranna wizyta w kurnikowie, Klapkowi przeszkadzają rozrzucone niedopałki z papierosów po ostatniej biesiadzie wieczornej, nie cierpi tego.
- Tarąg kupuje żeberka na straganie. Przebierając mięso obmacuje łapami dosłownie wszystkie kawałki. A jest ich cała góra. Finalnie z obmacanych kilkudziesięciu wybiera dwie porcje.
- jest zamknięcie roku w przedszkolu
- Klapek i Tarąg zostali poinformowani, że w przedszkolu nie mówiono po angielsku, to jest dla nich szok i zaskoczenie
- Pani z przedszkola informuje Klapka i Tarąga, że JunQ potrafi mówić po kmersku. Zdziwienie Klapka sięga zenitu, gdyż w domu rozmawiają z nią wyłącznie po angielsku i polsku.
- Klapek podziwia wyniki w nauce jakie osiągnęła JunQ w przedszkolu, informuje, że zdała do następnej klasy
- Chwilę później Klapek ogarnia grilla w ogrodzie na późny lunch informując, że na podpałkę do grilla najlepiej nadawały by się wykonane w przedszkolu prace JunQ, "byłyby idealne" zawtórował Kamerdyner. "Ale tego nie zrobię bo jestem tatuś dobry" powiedział Klapek
- Trwa kolejna impreza w kurnikowie, obżerają się kiełbaskami od Pawła, ale ten nie może wpaść na grilla bo musi pracować
- Klapek w podsumowaniu wychwala obecnych gości, ale nie ma kolejnych rezerwacji na sezon deszczowy. Za to na sezon suchy (wysoki) ma już overbooking
  • 7
  • Odpowiedz
Szkoda, bilety ogarniam a tu taki klops. Może do Prezesa zatem pojadę. Jeszcze szukam pomysłu na nazwę kanału. Może "Po pas w raport z kambodżańskiej akcji"?
  • Odpowiedz
@kaszanka5555 Cukrowa Księżniczka zdała do następnej klasy w przedszkolu.

Dobrze, że nie musi kiblować.

Swoją drogą Kiszonka nawet nie wiedział w jakim języku są zajęcia w placówce xD

Myślał, że to prestiżowe przedszkole dla ekspatów a tu klops ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Klapkowi udało się zrobić już wiele rzeczy do godziny 6:18 rano i ma wszystko z dziennej rutyny porobione (siusiu i klocek?)


@kaszanka5555: nie no bez przesady, siusiu i klocek to on robi zanim wstanie
  • Odpowiedz
że na podpałkę do grilla najlepiej nadawały by się wykonane w przedszkolu prace JunQ, "byłyby idealne" zawtórował Kamerdyner. "Ale tego nie zrobię bo jestem tatuś dobry" powiedział Klapek


@kaszanka5555: Ogólnie może to wyglądać trochę obrazoburczo, ale bardzo dobrze to czuję. Moje dzieci z przedszkola przynoszą tyle prac, że ja #!$%@?. Te lepsze co jakiś czas chowam na pamiątkę, ale 99% utylizuję prawie natychmiast. I raz na pół roku oprócz tego co
  • Odpowiedz