Wpis z mikrobloga

To jak bardzo obecne pokolenie jest nieogarniające najlepiej świadczy ich podejście do policji.
Zarzuty?
-Nikt ogarnięty nie chce tam iść
Rozwiązanie jakie proponuje Mentzen i większość młodych:
-obetnijmy wcześniejsze emerytury, sprawiając, że praca w policji będzie jeszcze mniej atrakcyjna!

Ogólnie plan jest dobry, wpisuje się to co robią USA po BLM i redukują ilość niedobrych niebieskich.
A wiadomo - bogaci zatrudniają ochronę i mieszkają na strzeżonych osiedlach, więc policja im niepotrzebna

Naprawdę podoba mi się tok myślenia tych młodych, wykształconych, z wielkich miast
Naplujcie przy okazji na bagietę.
I pomyślcie jak ta nowa, przyszła policja z obciętymi funduszami i uprawnieniami świetnie sprawdzi się w Polsce w dobie przyszłego multikulti

#policja #francja #bekazlewactwa #bekazkonfederacji #mentzen
  • 23
  • Odpowiedz
@Stealth
Po technikum miałem chwilę słabości i spróbowałem do policji. Chciałbym wiedzieć kto i na jakiej zasadzie skonstruował ten Multiselect bo #!$%@? pytania są takie z dupy, że #!$%@? wie jak na to odpowiedzieć.
A że odpowiedzi można kupić każdy wie, kolega mówi, że jakbym chciał to mi załatwi.
Jeszcze tak z 10 lat temu UE miała ciśnienie, że ma być więcej kobiet w policji to babki wszystkie się dostawały. Ciekawe jakie
  • Odpowiedz