Wpis z mikrobloga

@moll: Ja go mam na czarnej, nie wiem za co. Do maty można mieć awersje z powodu złych nauczycieli. U mnie matematyczka w lo na pierwszej lekcji pytała się kto ma i gdy okazało się, że 50% klasy to zmodyfikowała program na pierwszy miesiąc.
@pierogowiec1234: no zadałam ci proste pytanie, a Ty nie umiesz na nie odpowiedzieć, więc może warto popracować nad czytaniem ze zrozumieniem

Z farszem,.Mordeczko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moll: Mirabelko kochana ty moja, nie działają na mnie twoje infantylne zaczepki. Jak nie chcesz dalej rozmawiać ze mną na temat tego że chłop cię wyjaśnił to wystarczy powiedzieć a nie uciekać się do takich prymitywnych uników ʕʔ
@pierogowiec1234: ale o czym ty chcesz człeniu rozmawiać? Typ mnie zablokował, bo ja go wyjaśniłam i nie dał mi odpowiedzieć w jego wpisie, więc luźnym waflem rzuciłam to co już i tak naprodukowałam na Mirko. Zjawiłeś się ty i próbujesz nie wiem co osiągnąć, ale ci nie idzie. Nawet nie potrafisz wykazać w którym miejscu się myliłam, więc daruj sobie, bo sam nie potrafisz się podeprzeć jakimkolwiek faktem w tej rozmowie
@moll: Ale to że dużo pisałaś nie znaczy że z sensem. Chłop się wkurzył i cię zczarnolistował bo robiłaś syf na wątku i chciał trzymać poziom - cała historia. Ty natomiast nie wytrzymałaś i #!$%@?łaś jak to baba, ale cóż takie życie ( ͡° ͡°)
@pierogowiec1234: nawet nie potrafisz wypunktować co tam nie ma sensu. Nadal problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Popracuj nad tym, widzę że to poważny problem. Możemy wrócić do tej rozmowy, jak już opanujesz rozumienie czytanego tekstu