Wpis z mikrobloga

Jak jesteś za karą śmierci dla morderców czy gwałcicieli to nie różnisz się od ludzi, którzy chcą zabijać za homoseksualizm, tako rzecze Bart Staszewski, aktywista #lgbt

Jeżeli (odpukać) w naszym kraju doszłoby do zabicia homoseksualistów w kubie gejowskim (jak w USA, w Orlando w 2016 roku), a ktoś z #teczowepaski chciałby kary śmierci dla zamachowca, to wiedzcie, że Bart by was krytykował i zapytał, czym to się różni xD

Stosując logikę Barta, ludzie z AK chyba nie różnią się od nazistów czy komunistów, bo też wykonywali karę śmierci na kolaborantach czy szmalcownikach...

https://twitter.com/BartStaszewski/status/1675635613167411206

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #konfederacja
Roger_Casement - Jak jesteś za karą śmierci dla morderców czy gwałcicieli to nie różn...

źródło: bs

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
Jeżeli (odpukać) w naszym kraju doszłoby do zabicia homoseksualistów w kubie gejowskim (jak w USA, w Orlando w 2016 roku), a ktoś z #teczowepaski chciałby kary śmierci dla zamachowca,


@Roger_Casement: Kim ja jestem żeby chcieć śmierci innego człowieka? Ani to moralne, ani to opłacalne (były wyliczenia i wieloletnie więzienie kosztuje mniej niż oczekiwanie na wyrok śmierci), ani dla sprawcy to żadna kara, bo umiera, nie ma świadomości. Dla radykała muzułmańskiego to
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś uważa, że w sytuacji pokoju ma prawo do zabijania innych ludzi, bo jego zdaniem nie zasługują na to, żeby żyć to rzeczywiście - taka demokracja (amerykańska na przykład) ma problem. To pobłażanie najdzikszym instynktom.
  • Odpowiedz
@BartStaszewski: Uważam, że kara śmierci powinna być stosowana wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach i okolicznościach, np. wobec sprawców okrutnych morderstw, co do sprawstwa których nie ma absolutnie żadnych wątpliwości. W pozostałych przypadkach winno się stosować karę dożywotniego pozbawienia wolności z obowiązkiem pracy celem utrzymania swoich czterech liter.

Generalnie uważam, że brak kś w naszym kodeksie karnym to pobłażanie najdzikszym instynktom, którymi kierują się największe kanalie. Mnie nie interesuje, że przestępca nie boi
  • Odpowiedz