Wpis z mikrobloga

@Hariel: Ja uważam, że jeśli tak sprawy się mają i rzeczywiście on ją lub ona jego zaprosiła do znajomych to poczuła się pewnie.Podeszła bo dlaczego nie? W końcu widzi gościa że swojej grupy a to wzbudza ufność.Pod wpływem mogła go zapytać czy jest możliwość załatwienia umówmy się zioła.Sądząc po jego wyszukiwaniach w sieci był gotów powiedzieć jej wszytstko co ona chce usłyszeć.Prawdopodobnie przekonał ją, że ma lub zna dostęp do zielska
@StrefaMroku
1. Gumek nie znaleziono u niego w mieszkaniu tylko w jej pokoju hotelowym. Z tego co podaja media wynika że nie uprawiali seksu u niego. Tylko ze doszlo do gwałtu.
2. Media podawały ze jej ciało było w takim stanie ze nie pokazali matce, a dlatego bo tak się rozłożyło od wody w której leżało cialo. Jednak ostatnie doniesienia mowia ze nie było tam wody itd. A cialo aż tak nie
@Hariel: teraz nie zjadę artykułu bo serwisy sprytnie pokasowały wcześniejsze doniesienia i nie znajdziesz nic za wyjątkiem aktualnej sprawy.Ale głowę dam że jeszcze jakiś czas temu czytałem o tym że to w jego mieszkaniu znaleźli gumki włosy i dna co mogło świadczyć o gwałcie a jak dla mnie po prostu o stosunku jeśli wyszła o własnych siłach.Malo tego na początku jakiś serwis pisał że dziewczyna została podzielona na dwie części i