Wpis z mikrobloga

@TrUsKaWkOwAq: Mogła poprzestać tylko na życzeniu zdrowia i wszystkiego dobrego a napisała jednak trochę więcej i pozwoliła sobie na ocenę. A najlepiej zrobiłaby wówczas jakby całkowicie darowała sobie komentarz w tej sytuacji. Biorąc pod uwagę relację obu Pań, to odbieram ten komentarz jako fałszywie życzliwy, bo życzliwe komentarze nie wbijają szpilek. Niech Sara sama sobie odetnie internet. Skoro ma mieć to taki zbawienny wpływ na psychikę, to też na tym zyska…
@TrUsKaWkOwAq: wszystko jest kwestią perspektywy - ja też nie widziałem w tym ataku, ale ktoś inny, kto z natury jest negatywnie do wszystkiego nastawiony z pewnością przyczepi się do takiej wypowiedzi Sary.
Tutaj ktokolwiek czy coś napisze lub nie napisze to zawsze będzie źle - jak by się nie odniosła to w dm i komentarzach oranie że unika odpowiedzi, jak się wypowiedziała to źle bo mogła inaczej napisać. Ludziom nie dogodzisz
@kipman1: w moim odbiorze to ktoś kto nazywa kogoś psycholką jest negatywnie nastawiony do ludzi. Cóż, kolejny przykład, że społeczeństwo wymaga edukacji jeżeli ma się coś zmienić w kwestii zdrowia psychicznego, bo to od niego sporo zależy a niekoniecznie od cudotwórców od psychoterapii, którzy często nie maja nawet odpowiedniego wykształcenia i doświadczenia, żeby rzeczywiście komuś pomóc. „Psychol”, „zjeby”- no peace&love normalnie:D
@TrUsKaWkOwAq: Każdy taki celebryta z reality show nie przepuści żadnej dramy, by móc o sobie przypomnieć, więc wypowiadają się na temat Wiktorii i pod płaszczykiem troski wbijają jej szpileczki. Wierzę, że w czasie nagrywania programu mieli z nią masę problemów i jej niestabilność dawała się im we znaki, wierzę też, że po programie mieli nieprzyjemności z powodu tego, jak zostali przedstawieni. Teraz jednak wyłazi ich małostkowość, bo nie potrafią się odciąć
@TrUsKaWkOwAq Ja bardziej pomyślałam że faktycznie w takiej sytuacji jakiej jest Wiktoria dzielenie się tym z całym światem nie jest czymś dobrym. może o to jej chodziło z tym brakiem dostępu do internetu. Ja o ile Sarę lubiłam na początku, tak w pewnym momencie zaczęła gwiazdorzyć i nie przepadam za nią, faktycznie bym pomyślała że gada o Wiktorii żeby się wybić. Dziwi mnie że po tak długim czasie, jak widza że dziewczyna
@Karynka2_0: Te słowa idealnie określają to co chciałem napisać - nie rozumiesz co to jest negatywne nastawienie do ludzi. Jak można inaczej nazwać osoby karmiące się czyjąś krzywdą, dramami internetowymi oraz co najważniejsze rozkładaniem na czynniki pierwsze słów ze story z IG - to są zjeby :) Psychol to pospolite słowo określające świra, wariata lub osobę chorą psychicznie - tak zbudowany jest świat że te określenia właśnie to oznaczają. Jeśli czujesz
@Aurelia2021: i @heheszka2 Tylko weźcie poprawkę na to że interenetowe dramki mają to do siebie że przynoszą fejm i follow w sytuacji gdy masz dramę między ludźmi, którzy mają różne źródła pochodzenia follow. Najbardziej aktywna liczba uzytkowników to i tak jest po HP - zatem dramki nie przełożą się na większe zainteresowanie w tym przypadku, a jeśli ktoś na tym zyska to Wiktoria bo ludzie są głupi i przejmują się płaczącymi
a ja Wam wrzuce kilka suchych faktow, bez zadnych opinii. w weekend dzialo sie to co sie dzialo, na stories Wiktorii. wczoraj wrocila, zapowiedziala live na dzis. dodatkowo, jej zdjecie z partnerem, ktore bylo podpisane „z miloscia mojego zycia” wczoraj dostalo dopisek „edit 27.06 nieaktualne”. dzis nie ma juz tego edit. rowniez dzis na jej stories leci reklama pasa do cwiczen miesni brzucha za 400 zl z ameryki.
@kipman1: o tak też tak uważam zeobie drame bo ludzie kochają dramy i za chwile będę reklamować jak nigdy nic jakiś produkt . Bawi mnie to i zaczynam zauważać zw osoby z HP4 miały z nią masakrę. Byle cyferki się zgadzały. Żenada.
@kipman1: nie czuje się pokrzywdzona a już tym bardziej przez kogoś kto wypisuje głupoty pod otoczką pseudomądrości życiowych i jest mistrzem hipokryzji :D I udowadniasz to z każdym tego typu wpisem. Natomiast pisanie, że słowa psychol i świr są adekwatne dla osób chorych psychicznie jest normalne dla osób pozbawionych empatii, wiedzy tudzież po prostu idiotów. Tracisz tyle energii na Wykop i pisanie opiniotwórczych wypocin używając najczęściej argumentu:nie rozumiesz :D(to jest piękne)
@Karynka2_0: oczywiście że jestm hipokrytą, lecz z resztą się nie zgadzam :) Mam też aż za dużo energii, zatem nie musisz się martwić - rozumiem że to kolejna zasłona dymna aby zejść z niewygodnego tematu Wiktorii. Nie wiem jak połączyłaś kropeczki od braku empatii do użycia słowa psycholka - gratuluję.
Jeśli prześledziła byś moje wypowiedzi z poprzednich sezonów to moja empatia jest i była zawsze jedna z większych na tym portalu