Wpis z mikrobloga

z calego pogrzebu to chyba najsmieszniejszy byl pastuch z "knyszyna" ktory poklepal tam po pleckach #kononowicz a potem oznajmil ze pieniadze to nie wszystko i wielce sie zbulwerwowal ze knur bierze 200zl za zdjecie XD

to ja nie wiem skad knur ma brac pieniadze na taksowki i parobkow, dac sie nagrywac za darmo xD ze niby wg przyglupow major byl lepszy bo major z kazdym piateczke zbil... szkoda tylko ze mieszkal na szkolnej na krzywy ryj, nigdy nie zaplacil nikomu zadnego czynszu, nie sprzatal, nie rabal drewna, wszystko mu oplacali frajerzy (nawet frajerzy mu podatki oplacali)

serio przyglupy kiedy chodzi o ich pieniadze to zyja w socjalizmie (to wtedy hehe wszystko ma byc za darmo) ale kiedy juz dochodzi do placenia za przyjemnosci to zaczyna sie kapitalizm (nagle przebywanie na posesji gdzie smierdzi przestaje byc przyjemnoscia kiedy to kosztuje 200zl)

caly ten bol dupy przyglupa byl w zasadzie o to ze kiedy wybijal sie na knurze nie byl mu w stanie placic za te nagrania (wrzucal je na swoj kanal a nie knura), wg niego to knur mial z nim nagrywac za darmo i gdyby nie slawek to knur by nie mial wyboru, musialby z nim nagrywac XD no inaczej tego wytlumaczyc nie mozna

z jednej strony - pewnie - komercjalizacja szkolnej w wykonaniu knura jest okrutna, jak w gorach na krupowkach
z drugiej - jak to sobie przyglupy inaczej wyobrazaja? knur nie ma zadnego finansowania, kazdy z was wie ile was teraz kosztuje miesiecznie prad, ile wg przyglupow wasza gwiazda powinna zarabiac? wg mnie 100zl ale ja tam sie z nim po pleckach nie poklepuje XD kto tu jest hiena tak naprawde, ile osob go nagrywalo i ile statywow wymieklo glownie dlatego ze "knur byl pazerny" bo chcial realne pieniadze a jakis przyglup sobie ubzdural ze on chcac zostac anonimowym nie wlaczy sobie monetyzacji

"praca" na yt bez monetyzacji to glupota, konon zawsze to robil komercyjnie za pieniadze, on z tego zyl

naprawde wiekszosc statywow nie zaplacila mu zlotowki za ciezka prace swoim wizerunkiem i na jego wizerunku sie wybila a teraz taki farmazon stoi na cmentarzu i mowi ze knur nie ma prawa brac 200zl bo cpun robil sobie zdjecia za darmo XD i nagrywaja tez o tym jak bardzo ich to zniesmacza

tyle ze moze byscie po prostu zapytali knura ile chce pieniedzy za nagrywanie z nim tych gniotow? bo to jest ciagle przemilczane, wyglada to tak jakby was knur nigdy nie prosil o pieniadze za nagrane filmiki a to nieprawda

knur przeciez nawet z fjodorem nagrywal dla pieniedzy

chyba najbardziej zenujace jest to ze nikt sie z bylych redaktorow nie przyzna jakie pieniadze byly naprawde dawane kononowi, kazdy pomagal a tak naprawde nikt wam tego nie wyliczy, przyjezdzali tam "celebryci" lansowac sie tam na zebraku i na jego wizerunku prezydenta #patostreamy
twardy_kij - z calego pogrzebu to chyba najsmieszniejszy byl pastuch z "knyszyna" kto...
  • 7
@twardy_kij: Knur ma gdzieś rachunki, ile to razy prąd był wyłączany albo podatki nie płacone? Odnośnie 2 stówek za zdjęcie to popieram, jest spokój i robi tylko ten kogo stać. Nie lata za nim chmara dzieciaków. W tym przypadku Knurowi chyba bardziej chodzi o ten spokój, niż finanse.
@twardy_kij: Organizatorzy nieudolnego 'puczu' na szkolnej, gdzie teraz jeden wygłasza jakieś żenujące przemowienie, ze pieniadze nie sa w zyciu najwazniejsze :D:D:D
a drugi z organiatorow puczu nadziera mordę pod kościołem. Ale obaj juz nie pamiętają jak zbierali donejty na WOLNĄ SZKOLNĄ i rozliczeń z Kononem brak