Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że wykop jest aż taką wylęgarnią widzów i fanów patostreamów - #kononowicz to chyba najpopularniejszy tag dzisiaj. Wiedzcie jedno - gardzę wami, bo to wy przyczyniacie się do szerzenia tej patologii. Śledząc dzisiejsze wpisy czuję się jakbym wdepnął w gniazdo karaluchów.
  • 16
  • Odpowiedz
rozrywka dla biedoty intelektualnej


@wersalski_kasztaniQ: a jaka jest rozrywka dla bogatości intelektualnej?
Mogę ci powiedzieć jako człowiek z bogatością portfela, że stać mnie na to, żeby czerpać rozrywkę ze wszystkiego na co mam ochotę i w #!$%@? mieć co robią inni wolni ludzie, niezależnie od tego czy mądrzy, głupi, bogaci czy biedni.
Polecam ten stan.
  • Odpowiedz
@ipiter0: No to wyobraź sobie że niektórzy tu jeszcze przychodzą o polityce rozmawiać, jadą z pisem jak z gównem a potem na to głosują xD
  • Odpowiedz
@ipiter0: Oczywiście ty i buraczek to ostoja moralności, dobra i co tam jeszcze sobie ubzduracie w swoich małych główkach. XD Jesteś tutaj, więc jesteś tak samo winny. Zejdź na ziemię, białorycerzyku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tetsuya: nie wiem o czym piszesz, ale współczuję. Pamiętaj - w razie czego pomocy należy szukać u psychologa/psychiatry, a nie u kolegów którzy poklepują po ramieniu mówiąc "musisz wziąć się w garsc"
  • Odpowiedz