Wpis z mikrobloga

Chciałem bardzo serdecznie podziękować @m__b @wykop za wprowadzenie jakże zacnego #wykop20

Dzięki wam nie marnuję czasu na siedzenie tutaj pół dnia, ot czasem odczytam tylko powiadomienia czy przejrzę sekcję "mój wykop" - nadal spieprzoną, brawo!
Teraz marnuję czas w inny sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

PS - Ricardo nadal przejmuje konta? CP ciągle tu lata? Programiści nadal nieudolni i nie potrafią ogarnąć zabezpieczeń?

PS 2 - jak tam wyświetlenia? Zmalau? ( )

#wykop #nowywykop #gownowpis #heheszki
Lookazz - Chciałem bardzo serdecznie podziękować @m__b @wykop za wprowadzenie jakże z...

źródło: wykop-uzytkownicy-wykop-20-bez-uzytkownikow-stalin-photoshop

Pobierz
  • 8
@Limonene: kiedyś były tu wrzucane statystyki odwiedzin wypoku z wirtualnemedia.pl, może jest tam coś w miarę świeżego.
W każdym razie, skoro po tych wspaniałych zmianach, widzę tutaj miesięczne zielonki z bordo, no to widać jak aktywność spadła, skoro takie osoby załapują się na ranking i to jeszcze do top 1000 xD

Tak, wiem że sposób naliczania aktywności/rankingu mógł się zmienić, ale wciąż - zielonka z bordo....
skoro po tych wspaniałych zmianach, widzę tutaj miesięczne zielonki z bordo, no to widać jak aktywność spadła, skoro takie osoby załapują się na ranking i to jeszcze do top 1000 xD

@Lookazz: to w ogóle jest beka, dodałam jedno znalezisko w maju jak nie miałam w ogóle rankingu, znalezisko miało ze cztery wykopy i byłam 1800., z ciekawości dodałam parę dni później drugie i byłam 1200. i od tego czasu się
to w ogóle jest beka, dodałam jedno znalezisko w maju jak nie miałam w ogóle rankingu, znalezisko miało ze cztery wykopy i byłam 1800., z ciekawości dodałam parę dni później drugie i byłam 1200. i od tego czasu się kręcę wokół 2000 XD jak sprawdzałam główną to wszyscy którzy mieli dodane znaleziska byli bordo, nawet jeśli to było pierwsze w ich historii


@Limonene: To akurat wina tego, że zmienili algorytmy naliczania
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Limonene: Mi tam lata bordo, czy tam jakieś rankingi. Znaleziska jakie dodaję (rzadko) zdecydowanie bardziej pod siebie, choć mógłbym to robić we wpisach na mirko np. bez otagowania. Jednak jeszcze dodaję jako znalezisko, bo waga bordowego konta jest podobno większa przy wykopywaniu/zakopywaniu, a często coś lubię wykopać wg mnie wartościowego lub zakopać chłam. Inaczej bym to olał.
Czasem wolałbym mieć pomarańczowe, bo niektórzy na serio biorą ten kolor na poważnie i