Wpis z mikrobloga

Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Tydzień temu mieliśmy ostatni pojedynek z 4 generacji. Pokebóg zatryumfował, ale wygrał minimalnie, dosłownie jednym głosem. Arceus (46%), Shaymin (44%) i jakimś cudem Heatran (10%).

Zakończyliśmy pojedynki w Sinnoh.
Witam w Unova, czas na generację 5.

Zaczynamy klasycznie od starterów, choć w 5 generacji w pokedexie przed starterami mamy jedną legendę, ale na nią przyjdzie czas później.

Oto kandydaci:

1. Genji
2. Roadhog
3. Mei

Zapraszam do głosowania.

#pokemon #pokemongo #animedyskusja #pokepojedynki
kudlaty_ziemniak - Czas na kolejny niedzielny pokepojedynek.

Tydzień temu mieliśmy o...

źródło: 25

Pobierz

Jaki jest twój ulubiony starter z piątej generacji pokemonów?

  • Snivy 48.4% (31)
  • Tepig 23.4% (15)
  • Oshawott 28.1% (18)

Oddanych głosów: 64

  • 5
  • Odpowiedz
Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałbym głos na Tepig'a.

Snivy jest spoko, świetnie mi się nim grało bo był bardzo szybki, jednak to że traci kończyny wraz z ewolucją już mi się mniej podoba.

Oshawott jakoś nigdy nie przypadł mi do gustu, jego ewolucje też mi się nie podobają. Niby fajny pomysł ze zbroją i mieczem, ale jednak wizualnie miałki.

Tepig przypomina mi Ryoge z Ranmy 1/2.
kudlaty_ziemniak - Jako autor ankiety nie mogę zagłosować, ale gdybym mógł to oddałby...

źródło: 4d2dbc427739d32fe953ae0fca61916c

Pobierz
  • Odpowiedz
@kudlaty_ziemniak: Wszystkie w pierwszych formach mi się podobają ale tylko ewolucja Snivy i Oshawott'a przypada mi do gustu :/. Sorry ale Tepig po ewolucji(ach) wygląda dosyć pokracznie. Wszyscy zwracają uwagę na odwołanie do samurajów w przypadku Samurotta, i tak pewnie jest zważając choćby uwagę na jego nazwę ale ja zawsze widziałem w nim potwora morskiego z Europejskich map z czasów wielkich odkryć geograficznych, zawsze gdzieś w rogach map były takie i
  • Odpowiedz
@kudlaty_ziemniak: Oshawott line wlatuje całe na biało. Snivy line to po prostu wonsz, a Tepig line to niestety klątwa, 3 z kolei Fire/Fighting starter, a jakby Incineroar był Fire/Fighting zamiast Fire/Dark to już całkiem tragedia by była xD
  • Odpowiedz
@kudlaty_ziemniak: Narobili tego strasznie dużo - w dodatku 3 pod rząd, bo Blaziken, Infernape i Emboar, podczas gdy np. wodny miał Water/Ground, Water/Steel i potem akurat czysty Water. Dlatego to, że Delfox był Fire/Psychic to już było wow
  • Odpowiedz