Wpis z mikrobloga

Leżę sobie na plaży i słucham jak pijana cirka about 20 letnia ukrainka wydziera #!$%@?ę 'jak tu pięknie, kocham morze, cudownie jest'. Leżę sobie i myślę o jej kolegach z klasy, osiedla, wioski, którzy kulą się teraz w okopach. Pewnie się zastanawiają jak lepiej jest zginąć, od szrapnela, miny czy kulki w brzuch. To jest właśnie równouprawnienie, sprawiedliwość i feminizm wg #logikarozowychpaskow

Jak mi jakiś facet mówi że popiera jakiekolwiek feministyczne postulaty to patrzę na niego jak na cuckolda. Życie kobiet to jeden wielki przywilej i easy mode ale im zawsze mało i zawsze źle.

#logikaniebieskichpaskow #przemyslenia #przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
@Hellicon po części się z Tobą zgadzam, wyjechały do cywilizacji jak tylko nadarzyłq się okazja i teraz balują... z drugiej strony wiele też ich tam zostało. W każdej nacji znajdziesz takie lambadziary, nie tylko wśród ukrainek
  • Odpowiedz
@Hellicon: mój kolega w uk umawial sie z ukrainkami na tinderze. Jedna go wystawila bo pojechała do paryża na weekend z koleżanką, druga do barcelony a trzecią regularnie pekluje bez zobowiązań. A tymczasem faceci w okopach modlą się o jeszcze jeden dzień.

Najlepsze że ta która pojechała na wakacje do Barcelony zostawila na ukrainie rodziców i dziecko xD
  • Odpowiedz
Życie kobiet to jeden wielki przywilej i easy mode ale im zawsze mało i zawsze źle


@Hellicon: nie zgodze się. Życie przeciętnej kobiety jest lepsze i łatwiejsze niż życie przeciętnego mężczyzny. Ale za to życie top-tier mężczyzny jest 10000 razy lepsze (ale wciąż nie łatwiejsze) niż życie top-tier kobiety.
  • Odpowiedz
@Hellicon: A myślisz sobie, że taki jeden czy drugi naziol po ucieczce z Europy do Ameryki Południowej, płakał po Hitlerze, raczej nie. Bardziej cieszył się, że ma dużo złota zrobione na kolegach Szewach i innych, może sobie pożyć w cieple, a jeździ lepszym Merolem niż miałby w Niemczech i jeszcze wszyscy do niego mówią ,,herr" i dużo ziomków jest obok. Taka Natasza ma gdzieś, bo w Polsce dobrze jej żyje się
  • Odpowiedz