Wpis z mikrobloga

Żulia może i jest trudna do ogarnięcia ale przynajmniej jest jakaś, ma charakter i głośno artykułuje co jej się nie podoba, wiesz na czym stoisz i wydaje się być szczera i spójna z tym co robi, na przeciwległym biegunie jest Wiktoria czyli dziewczyna beż charakteru, wiecznie "niewiedząca", "trzeba dać czas", "no nie wiem", "sama jeszcze niezdecydowałam", "muszę to przeeemyyyyśleć", osoba z charakterem typu z dupy wysrana. Jak ktoś może czuć się przy takiej osobie pewnie?

#hotelparadise
  • 10
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: mi Żulia też jakoś nie przeszkadza.jedyna, która głośno mówi jaki jest Wentyl.a Wiktoria... lubiłam ją i teraz się w sumie zastanawiam za co... zawszę jak Wiki mówi do kogoś z kim rozmawia "wiesz o co chodzi"to mam ochotę powiedzieć "nie wiem, wytłumacz":))))
  • Odpowiedz
@Fajlip1111: Żulka ma ego wystrzelone w kosmos i bardzo dużo jej się wydaje. Mi się ją fajnie ogląda, ale ten typ raczej nie ugra za dużo. Dla facetów z HP jest najmniej atrakcyjną opcją, bo jest nieobliczalna i niepewna.

Wika chyba niezbyt dobrze czuje się z tą ekipą. W swojej edycji była naprawdę fajna: wyluzowana i zabawna. Tutaj jest przezroczysta.
  • Odpowiedz
@katarinovka: tam większość osób ma takie ego :) Mnie ona akurat najmniej przeszkadza z wszystkich osób, które tam obecnie są ;) W sumie niech wpuszczą jeszcze Łoniaka i Launo, to skończy się na tym, że zacznę jej kibicować :D
  • Odpowiedz
  • 5
@katarinovka @zdenix333 też się zastanawiam o co chodzi z Wiki :( totalnie inna dziewczyna, aż męczy patrzenie na nią. myślałam że to kwestia tego, że przy Blondino i Wentylu których wszędzie pełno wypada taka cicha, ale Nono też jest cicha a fajnie się ją ogląda w tym sezonie.
  • Odpowiedz
@agahej: @Ola_Flubaszenko to już nie można nic z nimi zrobić ? wystarczy założyć przepaskę i już ma gładko z przodu. Mi się taki total natural nie podoba....jeszcze te męskie rysy twarzy i zmaeszczone brwi, taki ostry wyraz twarzy zamiast to jakoś złagodzić
  • Odpowiedz