Wpis z mikrobloga

Ja tego nie rozumiem. Mlody chlopaczek 20 letni siedzi w jednym pokoju z dwoma starymi, opaslymi, bezrobotnymi przegrywo-thebilami i dyskutuje o Szkolnej. Z czego jeden to smierdzaca ruska onuca chodzaca na wiece z ruskimi propagandystami z kamractwa a drugi to pseudo wege nieudacznik grzebiacy po smieciach i zglaszajacy sie do wszystkich przetargow panstwowych w celu wyludzenia pieniedzy na prowadzenie osrodka dla np. chorych dzieci itd. a takze blokujacy wszystkie miejskie inwestycje i zaklocajacy wszystkie powazne spotkania otwarte. Jeszcze na tym wywiadze robi z siebie poszkodowanego, ze padl ofiara hejtu za filmik ktory nagral ten z peknieta sprezyna. Linia obrony jest to, ze go nie wrzucil do neta tylko wyslal jakiemus koledze xDDD I co z tego chamie bez zadnej godnosci, ze nie wrzuciles tego do neta? Co to w ogole za argument. Zachowales sie ch#jowo ale ale kolezko prosze na mnie zle nie mowic bo ja tego nie wrzucilem do internetu to sie nie liczy.
#kononowicz
kamil-tika - Ja tego nie rozumiem. Mlody chlopaczek 20 letni siedzi w jednym pokoju z...

źródło: Screenshot 2023-06-23 14-08-00

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 8
@Tetsuya: dlatego wiele razy mowilem, ze te wsioki z Bialegostoku tylko kompromituja nasz kraj i zeby oddac za metr ziemniakow Bialystok do Bialorusi. Nam jako Polsce przestanie byc wstyd a oni beda bardziej wsrod swoich na Bialorusi.
  • Odpowiedz
@Tetsuya: Toma jest akurat z Chocianowa na głębokim dolnym Śląsku.

Chociaż ten Chocianów to przed wojną było zdaje się Kotzenau mocno albo i całkiem niemieckie, więc może i jego rodzice z Białorusi jednak. XD
  • Odpowiedz