Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mam wrażenie, że Wentyl jest odbierany przez kolegów z hotelu jak upośledzony. Gdy skleci jakąś rozsądną myśl, dziwią się i cieszą, jak rodzice trzylatka, który nauczył się prostego wierszyka. To jest mentalny przedszkolak w ciele czterdziestolatka.
  • 3
  • Odpowiedz
@heheszka2: już w 6 sezonie mówiłem że chłop na 100% nigdy nie był w związku i miał bardzo mało kontaktu z kobietami. Oczywiście samo to nie sprawia że ktoś jest mentalnym przedszkolakiem, ale to jest u niego ewidentne.
  • Odpowiedz
@heheszka2: W HP-AS z pewnością, ale w HP6 zrobił wiele krzywdy - np. pamiętam roztrzęsioną Ewelinę czy ciśniętą ostro Shahirę lub oszukaną Wikę. Ventyl jest jak karaluch - dostosuje się do każdych warunków aby przetrwać bo myśli o fejmie i graniu roli pokrzywdzonego przez świat misia. WIelu uczestników HP w trakcie emocji show grało tą kartą i "mało wymagający" widzowie traktują takie osoby niespodziewanie dobrze.
  • Odpowiedz
  • 3
@kipman1: Wentyl to taki typ człowieka, o którym nie potrafię powiedzieć ani jednego dobrego słowa. Myślę jednak, że on nie gra, bo jest na to za głupi. Pamiętam, jak się nie umiał powstrzymać z radości, aż cały się trząsł z emocji, gdy Adam za chwilę miał go uratować przed odpadnięciem, kosztem dziewczyny. W bieżącym sezonie podczas testu wiedzy ogólnej pełnymi zdaniami objaśniał, skąd u niego znajomość takich słówek jak diastema
  • Odpowiedz