Wpis z mikrobloga

@wanghoi

nie wiem jak wy to p0lakckie ćwierćmózgi rozumiecie - dla mnie od zawsze likwidacja ZUS = likwidacja obowiązku składek.

nie likwidacja instytucji XDDDD jak zlikwidować instytucje która ma u kilkunastu/kilkudziesieciu milionów osób zobowiązanie XD

ponadto w momencie kiedy część osób nie zrezygnuje z tych składek bo już im się to nie będzie opłacało, lub dobrowolnie będą chcieli się tam ubezpieczać.

chyba tylko zdezelowane ćpaniem i wenerami neur0pki mogły to tak zrozumieć
  • Odpowiedz
  • 4
@albo_wutka_albo_buk: nie kończyłem korwinologii na uniwersytecie chłopskiego rozumu, ale dla mnie likwidacja ZUS oznacza likwidacje tej instytucji. Jakby im chodziło o składki to by mówili, ze są za likwidacja składki dla ZUS lub są za dobrowolnością jej płacenia. Jednak oni twardo wszędzie mówili i promowali likwidacje ZUSu
  • Odpowiedz
@wanghoi

likwidacja ZUS jest możliwa jedynie kiedy ktoś przejmie zobowiązanie, może i to możliwe, ale w istocie musiało by być zrobione po to żeby przeorganizować to po zobowiązania wobec płatników i tak zostaną.

nawet jeżeli było tak jak piszecie - cokolwiek, w momencie ustanowienia składek dobrowolnych nikt nie będzie kręcił afery o to że może nie płacić do zusu czy jego spadkobiercy. ubezpieczeni i tak nie potrzymują wypłat z własnych składek więc
  • Odpowiedz