Wpis z mikrobloga

Mireczki,
zamówiłem paczkę z UK, bez trackingu, wartość +/-500PLN. Termin dostawy minął. Piszę do sprzedającego z pytaniem co jest grane, może on ma jakiś podgląd/potwierdzenie na mailu. Nie miał.
Napisał za to, że po wskazanym terminie dostawy+2 dni mam prawo do pełnego zwrotu za towar.
I teraz pytanie, czy jak gość zwróci mi kasę a za kilka dni paczka dojedzie to muszę mu ją odsyłać? xD

#cebulaki
#ebay
  • 5
@57_bel_air_fan: cebluaki to osoby mocno oszczędzające, mogące poświęcić dużo czasu aby skorzystać z jakieś promocji lub rabatu. Ty tu piszesz o przywłaszczonku, albo wyłudzeniu co jest łamaniem prawa, więc nie podszywaj się pod uczciwych mirasków ()
@lubie_moderacje_2: a jeśli regulamin ebaya tak mówi, że w przypadku przekroczenia terminu dostawy sprzedawca zwraca kasę a paczka albo przyjdzie albo nie?
Zwłaszcza, że serwisy tego typu mocno cisną na zadowolenie klienta, czasem kosztem sprzedających.
Nie chce mi się szczerze wierzyć, że gość zaproponowałby takie rozwiązanie sam z siebie, zwłaszcza, że nie wspomniał słowem o odesłaniu przedmiotu. Dlatego dopytuje Mirasków, bo może ktoś miał podobną sytuację ( ͡° ͜ʖ
Nie chce mi się szczerze wierzyć, że gość zaproponowałby takie rozwiązanie sam z siebie, zwłaszcza, że nie wspomniał słowem o odesłaniu przedmiotu.


@57_bel_air_fan: to czemu jego się nie zapytasz tylko cwaniakujesz na wykopie? taki spryty a nie pomyślał żeby gościa się zapytać
()
weź może idź udawać cwaniaka gdzie indziej?