Wpis z mikrobloga

Kocham ten kraj i nasze urzędy. Zdałem ostatnio egzamin na prawo jazdy, zapłaciłem za wykonanie dokumentu i przesłałem dowód wpłaty na adres e-mail podany na oficjalnej stronie mojego urzędu. Po dwóch tygodniach dzwonię jak tam wygląda sytuacja z produkcją mojego blankietu, a nuż jest już do odbioru. Jakże niemiło się zdziwiłem, gdy miła pani powiedziała mi, że nie dostała mojego dowodu wpłaty ponieważ ona nie ma dostępu do tamtego maila i mam wysłać dowód wplaty na inny, który podyktowała mi przez telefon. Według słów miłej pani nie jestem pierwszą osobą, która znalazła się w takiej sytuacji, mimo to ten #!$%@? email dalej jest podany na stronie tego urzędu. Ja #!$%@?. #prawojazdy #urzedy #polska #patologia
  • 2
  • 1
Jak wpłaciłeś poprawnie to pieniądze musiały zostać zaksięgowane. Potwierdzenie wpłaty to tylko formalność.


@Potfur: haha no właśnie nie. Pomimo dokonania wpłaty przez info-car, to jak pani Anetka nie dostanie potwierdzenia wpłaty to nie wyśle zamówienia do pwpw i mógłbym tak czekać do usranej śmierci.