Wpis z mikrobloga

@RobinSchudl: Tak. Jak nie ma miejsca w koszu to się szuka kolejnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pewnie chodzi o to, że akcja nie przewidziała dodatkowego kontenera, to duży błąd organizacyjny, niech sławek uczy się od owsiaka

@miszczu90 W sumie mało mnie to interesuje. Towarzysz @L3stko napisał, że po marszu 4 czerwca musiały służby jeżdzić i sprzątać. Postanowiłem napisać w takim samym tonie, choć boję się że teraz
@Kryspin013: Ale nie posprzątali ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: no dobra ale kto za to odpowiada. Tak średnio mnie piwa z mentzenem obecnie interesują ale jak gdzieś wynajęli miejsce to odpowiedzialna za sprzątanie powinna być obsługa a nie mentzen. Podobnie z podstawieniem np większych kontenerów. A jak tego nie zrobili to problem właściciela obiektu a nie jakiś kucy czy bożyszcza k0nfiarzy.

Taka #!$%@? na siłę według
@Kryspin013: Nie wiem kto odpowiada. Niech @L3stko ci odpowie, bo mnie tam nie było


@cwlmod: piszę ci to jako osoba która od lat pomagała przy organizacji różnych eventów.

Wszystko ofc zależy od umowy, ale w większości wypadków to wynajmujący jest odpowiedzialny za ogar swojego terenu i "zabezpieczenie go".
@cwlmod: jak Metzen to nie moja bajka tak takie rzeczy zdarzają się wszędzie. Po marszu w Warszawie też na pewno masa syfu została, przy pewnej liczbie osób po prostu nie da się utrzymać czystości. Łatwiej po wszystkim wysłać ekipę, która ogarnie posprząta niż próbować.