Wpis z mikrobloga

Wykopek już wydał osąd. Nic jeszcze nie wiadomo, służby z dwóch krajów nad tym pracują, ale Wykopek @Tommy__ JUŻ WIE. To był gwałt.


@SebastianDosiadlgo: :D
Już pomijając argumenty, które podał @TeoriaWielkiegoPrzegrywu, to jest hit, że OPowi zarzucasz wydawanie osądu, że została zgwałcona, kiedy 95% obecnych tu mizoginów przyjmuje za prawdę różne domysły totalnie z dupy. I to już dwa dni temu, kiedy jeszcze nawet nie było informacji o znalezieniu ciała
NieBendePrasowac - >Wykopek już wydał osąd. Nic jeszcze nie wiadomo, służby z dwóch k...

źródło: zlodziej-nie-bylo-jeszcze-procesu-a-pani-juz-wydala-wyrok

Pobierz
  • Odpowiedz
od kiedy picie z kimś alkoholu i podróż oznacza chęć do seksu bez zobowiązań? XD


@Tommy__: tu już idziesz w drugą skrajność. Laska ma chłopaka, pije w barze z kilkoma obcymi typami, wsiada z jednym na motor i gdzieś jadą na wycieczkę. Już samo to BARDZO źle o niej świadczy, będąc w związku takie zachowanie jest niedopuszczalne, po prostu jest zdradą. Co by facet Anastazji na to powiedział?
Poza tym, czego
  • Odpowiedz
@Tommy__:
Stulejki im odcinają dopływ krwi do mózgu, wszędzie widzą baby puszczające się ze śniadymi, czy to ma sens czy nie. Baba sama chciała się z nimi ruchać, dlatego ją zabili, czego nie rozumiesz oski? xD

Jak na mój gust to sprawa wygląda raczej tak, że to para patusów była, i oni oboje dobrze tych ciapaków znali, i kupowali od nich dragi nie raz wcześniej, no bo kto by z obcymi
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac BREAKING NEWS - pojechanie z kimś na motocyklu to zdrada. Ale to dotyczy tylko motocykli czy zwykłych aut też? Jak zostanę podwieziona przez kogoś autem to już zdradziłam partnera, czy osoba podwożąca musi mieć ciemny odcień skóry żeby się liczyło? : )
  • Odpowiedz
BREAKING NEWS - pojechanie z kimś na motocyklu to zdrada.


@demimka: Rozumiesz kontekst sytuacji? Wiesz w ogóle o czym tutaj piszemy czy przeczytałaś komentarz jakby był w jakiejś próżni?
Chyba nawet samego komentarza nie do końca przeczytałaś.
1. laska jest w związku (zakładam że stałym, monogamicznym)
2. Idzie wieczorem sama do baru, pije alkohol z kilkoma obcymi gośćmi (jeden z nich sprzedawał jej wcześniej haszysz)
3. Odjeżdża z jednym z nich
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac skąd wiesz, że byli obcy? Może znali tych typów i pili z nimi wspólnie w przeszłości? Może laska umówiła się ze swoim chłopakiem, że załatwi im Zioło na wieczór jak ten skończy prace? Przecież pisała z nim cały czas + miał ją odebrać, on o wszystkim wiedział przecież i da się to wyczytać z artykułów na ten temat.

Widzisz, twoim głównym problemem jest tworzenie założeń z dupy na podstawie braku danych
  • Odpowiedz
@Tommy__

Wykopki: haha patrzcie to dowód, na to, że Polki nie chcą Polaków. To dlatego jestem sam


Jeżeli widzisz tu jakiś błąd przyczynowo-skutkowy, to mam dla ciebie złą wiadomość.
  • Odpowiedz
BREAKING NEWS - pojechanie z kimś na motocyklu to zdrada

Może znali tych typów i pili z nimi wspólnie w przeszłości?

on o wszystkim wiedział przecież i da się to wyczytać z artykułów na ten temat.

tworzenie założeń z dupy


@demimka: dobrze, że ty opierasz się na samych faktach i sprawdzonych informacjach
  • Odpowiedz