Wpis z mikrobloga

  • 1
@Alezzapewniam: niepojęte jest dla mnie to czemu to jest uznawane za plucie w twarz xd to w ogóle powinno przejść bez echa
co druga wypowiedź naszych polityków na naszym podwórku jest o wiele bardziej bulwersująca i skandaliczna, ale co tam nie?xd ważne, że jakiś fanatyk coś tam chlapnął o czymś o czym pewnie połowa polaków nawet nie ma pojęcia i już koniec świata

@RyouNarushima no dla mnie te pomniki też nie
  • Odpowiedz
  • 0
@RyouNarushima: już daj sobie spokój z takimi frazesami xd nikt nie każe zapominać, ale jest różnica między pamięcią, a rozdrapywaniem i rozdmuchiwaniem tego DOKŁADNIE KAŻDEGO ROKU do tego stopnia, że co roku jest tylko i wyłącznie gorzej
  • Odpowiedz
  • 1
@schweizer: no dla Ciebie to żaba-przegryw, a dla mnie śmieszny obrazek xd tak samo mogę powiedzieć o Tobie, że nie masz awatara i konto od 9 miesięcy więc pewnie jesteś jednym z multikont wyprodukowanych na farmie trolli obojętnie czy lewej czy prawej strony xd

@frutson no i co z tego xd praktycznie każdy kraj czci jakiś morderców
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: dokładnie xD Połowa ulic w Niemczech to imienia jakiś SSmanow, pomniki Wehrmachtu ale tym hipokrytom to nie przeszkadza xD Stara pracuje w Lidlu, ojciec jeździ Passatem to złego słowa na Niemca nie powiedzą ale UKRAINIEC to zbrodniarz banderowiec xD
  • Odpowiedz
@Lefty: Wiesz co kolego, byłem w Niemczech, byłem też w niemieckich obozach w Polsce, upamiętniane są tam ofiary, a na Ukrainie w miejscach mordów na niewinnych upamiętnia się morderców.
  • Odpowiedz
kogo normalnego w 2023 roku obchodzi jakiś wołyń xd #!$%@? ile można


@Lefty: tych, którzy by jeszcze chcieli pochować swoich dziadków lub rodziców; ignorancja takich kasztanów, jak Ty jest zatrważająca
  • Odpowiedz
  • 2
@frutson: Eh, ale co z tego? Czy wy żyjecie w jakiś bajkach o co chodzi xd niemcy przeprosili i mogą sobie upamiętniać jakieś ofiary i co? Ich społeczeństwo kładzie laskę na temat drugiej wojny i nawet pomijają to w podręcznikach do historii, a nasze społeczeństwo dalej ich nienawidzi. Z rosją jest w sumie podobnie, miedwiediew czy jak to się pisze przeprosił komorowskiego za katyń i dal mu jakieś teczki z papierkami
  • Odpowiedz