Wpis z mikrobloga

@Ice_Glaze: dlaczego w ogóle oni grają na tak dużym stadionie w stosunku do dosłownie zerowego zainteresowania ich grą?!

Ciekawe ile marnują różne spółki skarbu państwa na tak spektakularne marnowanie pieniędzy, że grają na tak wielkim i drogim stadionie jak w zupełności wystarczyłby im odpowiednio przystosowany orlik...

A jak już grają na tak wielkich stadionach to niech chociaż pójdą błagać dzieciaki s domów dziecka by za odpowiednią dopłatą zgodziły się obejrzeć ich
@basssiok: Polecam rugby, fajny sport choć zasady na początku są ciut trudne. Później jak się wkręcisz to na nożną nie będziesz chciał patrzeć. Na jesieni zaczynają się MŚ rugby w Francji - mecze będą na kanałach Polsatu Sport. Polecam obejrzeć - tam to dopiero grają rugby. Piłka zapier.. i kości trzeszczą.
dlaczego w ogóle oni grają na tak dużym stadionie w stosunku do dosłownie zerowego zainteresowania ich grą?!


@r4x4: To pytanie nie do mnie! Hipotetycznie, jak twoja matka pracuje na Roksie to czy to twoja wina? Taką masz matkę i już. Mnie nie pytaj, ja stadionu nie wybierałem. Odszukaj mail do PZRugby i zapytaj po co takie obiekty wybierają.

jednocześnie coś co nie wzbudza żadnego zainteresowania


@r4x4: a ile było ludzi
@Ice_Glaze: ile dokładnie to nie wiem, ale na zdjęciu jest dokładnie 0 kibiców...

A pytanie nie było do ciebie konkretnie tylko do ogółu by się zastanowić dlaczego jest tolerowana taka rozrzutność.