Wpis z mikrobloga

Ehhhh, Bóg ze mnie kpi przyjaciele

Całe życie bez drugiej połówki ( ͡° ʖ̯ ͡°), stany lękowe i depresyjne, niepewna przyszłość i strach przed tym co nadejdzie za parę lat, skutecznie odbierają mi radość z życia.

Kiedyś wmawiałem sobie że nie potrzebuje wcale drugiej osoby i że jestem w stanie żyć szczęśliwie samemu, ale jednak cholera, jakoś tak człowiekowi ciężko na duszy i sercu gdy leży wieczorem i nie ma komu opowiedzieć o swoich problemach, gdy nie ma się do kogo przytulić, gdy nie słyszy od nikogo "kocham cie"

Niby są robione studia, po nich dobry zawód, niby w domu nic zbytnio nie brakuje (oprócz normalnych relacji i ciepła wraz ze zrozumieniem)
Ale wolałbym chyba żyć ubogo, bez dobrego zawodu, za to szczęśliwie i bez myśli samobójczych co jakiś czas, żeby chociaż ktoś się do człowieka uśmiechnął ehh

Też tak macie Mircy?

#depresja
Szaszo - Ehhhh, Bóg ze mnie kpi przyjaciele

Całe życie bez drugiej połówki ( ͡° ʖ̯ ͡...

źródło: images (47)

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
Mordo tagujesz przegryw bo nie mas kobiety. A my nie mamy nic. I jeszcze te studia ehh

Naucz się tagować, i powodzenia normi.


@StaryDziad12: Dlatego odwieczna beka z przegrywów, to wasze #!$%@? licytowanie się jak stare baby kto ma gorzej xD

- nie możesz być przegrywem, byłeś na studiach!

- nie to ty nie możesz być przegrywem, raz w życiu całowałeś dziewczynę!
  • Odpowiedz
@Szaszo: prawdziwa depresja nadchodzi gdy już masz dobra robote , dobre mieszkanie itd. , a nadal jesteś sam i masz świadomość ,że nic tego nie zmieni
  • Odpowiedz