Wpis z mikrobloga

Ale dziś na wykopie będzie dużo wpisów od przegrywów i innych nieudaczników życiowych xD jak to ciężko znaleźć dziewczynę, żadna nie chce takiego brzydala jak on, wszystkie lecą na hajs i są puste.
  • 28
  • Odpowiedz
@Oskarek89: lecą na hajs? ja bym powiedział że lecą na co innego :D ... a co do nieudaczników to niech nie siedzą na mikro tylko jazda na miasto/dyskoteke/pub/klub/park etc.
  • Odpowiedz
@kopek: Ogólnie myślałem o czymś wiesz takim BOOM :D Ale ona powiedziała że chce sam na sam jak o tym rozmawialiśmy.

Mieszkamy razem już ponad 2 lata więc ona wróciła z pracy, usiadła i gdzieś tam się szykowaliśmy, poszedłem po schowane kwiaty i pierścionek, wyszedłem z kwiatami, ona zaczęła płakać jak tylko mnie zobaczyła bo już wiedziała co się święci ;D a dalej już poszło ;D
  • Odpowiedz
@Oskarek89: zgadza się, ja już to sobie dawno uświadomiłem. Wyobraziłem sobie, że sam jestem mega atrakcyjną dziewczyną i koleś mojego typu chce się umówić, co sobie pomyślałem - "chyba Cię #!$%@?ło?!". Szkoda, że dziewczyny w realu tego nie mówią, przynajmniej wszystko było by jasne. A może specjalnie nie mówią prawdy bo kiedyś mogą potrzebować pomocy od takiego przegrywa?
  • Odpowiedz
@rbk17: Brak asertywności. Niektóre nie chcą się umówić, bo im się nie podobasz, ale głupio im odmówić, bo myślą, że się obrazisz, będzie Ci smutno, przykro i poczujesz się bardzo źle (co pewnie jest prawdą).
  • Odpowiedz
Brak asertywności. Niektóre nie chcą się umówić, bo im się nie podobasz, ale głupio im odmówić, bo myślą, że się obrazisz, będzie Ci smutno, przykro i poczujesz się bardzo źle (co pewnie jest prawdą).


@gaska: zgadzam, chcę tylko podkreślić, że jeśli są skazane mnie widywać na co dzień albo wielce prawdopodobne, że będą korzystać z mojej pomocy to wolą jednak w sposób dyplomatyczny odmówić.
  • Odpowiedz