Wpis z mikrobloga

@FajaMariusza: masz miła lekturę do snu, ja przebrnąłem kilkanaście stron i wiem że wielki włodarz już nie jest wielki, a może bekać też za inne restreamy, i ogólnie że to miękka faja jest
  • Odpowiedz
  • 0
@revantes: taki lekki skrócik. dosłownie lekki :D chociaż trzy zdania...

Mi włodziarz #!$%@?ł jeszcze przed strimem Meli. że nowy cel na mikro gdzie poprzednio 4 tys poszły w donejtach ....
  • Odpowiedz
@FajaMariusza: w skrócie: na twierdzę raszejską wjechał niejaki Pan Mela - nasz kolega z wykopu, który w ramach prezentu urodzinowego nabył drogą zakupu-sprzedazy ingrediencje na kociołek meneliksa. Podczas przyrządzania napoju solenizant był przeszczęśliwy, taki uśmiech można było zobaczyć jedynie raz, kiedy jeszcze na u2 wypuścił z klatki kanarka. Odśpiewano tradycyjne "sto lat" i przystąpiono do konsumpcji. Duża ilość donejtów z życzeniami doprowadziła Jacę do łez ze wzruszenia. Na imprezie urodzinowej był
  • Odpowiedz
@FajaMariusza: 9.06. Kilkoro widzów i widzek z Discorda wpada na pomysł, żeby z okazji 51. urodzin sprezentować Jackowi kociołek menelixa. W tym celu organizują zbiórkę pieniędzy na alkohole wchodzące w skład tej kultowej niegdyś mikstury z czasów patostreamów na Urzędniczej. Za zakup i dostarczenie alkoholi odpowiada torunianin znany na Discordzie jako Mela Ciagle Wkurza. W drodze do mieszkania przy Raszei mężczyzna spotyka Icy Towera, który twierdzi, że znalazł się tam przez
  • Odpowiedz
  • 0
@S_grubcio: Wiesz jaką Bory Tucholskie mają powierzchnie ? wiem że w niektórych miejscach na luzie jest net. Ziomeczek akurat ma działeczkę w środku lasu gdzie cię żaden GPS nie doprowadzi bo nie ma oficjalnej "ulicy", #!$%@? lasem ok 5 km. o net bardzo ciężko + często gubi się zasięg telefoniczny :) Przepiekne miejsce i klimat. Nikt nie używa telefonów i mega cisza - cudownie :)
  • Odpowiedz
@FajaMariusza: Tez często rowerem wpadam w bory, jednak dla mieszkańców bory często określane są PN Bory Tucholskie. I tak bory rozciągają się aż po Tuchole itd. W parku narodowym zasięg jest dobry i to spowodowane jest turystyką nad jeziorami. Co do innej części borów w stronę Tucholi jest słabo z zasięgiem. O dziwo kajakiem jak się płynie to zasięg jest bo znajomi wrzucają. I jeszcze jedna sprawa zasięg jest o wiele
  • Odpowiedz