Wpis z mikrobloga

#przegryw Niewiem dlaczego tak wszyscy tutaj nawijają o tych kobietach,ze chcieliby zamoczyć i wogole ja może i wygrałem na loterii genetycznej,ale pochodzę z bardzo biednej rodziny mieliśmy takie momenty,ze musiałem sprzedawać jagody na ulicy zeby było na chleb uroda przecież przeminie a pieniądze są bardzo potrzebne w życiu dlatego jeżeli ktoś ma zapewniony byt to niech nie narzeka tutaj na brak tzipy,bo zawsze może iść na divy a ja biedak jestem zerem pieniądze w życiu są bardzo ważne i tyle w temacie.
  • 22
  • Odpowiedz
@Boss477: jak są ważne to jedź za granicę i zarób sobie i będziesz miał, w czym problem? Serio porównujesz incelstwo do biedy finansowej gdzie przy otwartych granicach to serio nie problem nawet od przyszlego tygodnia zacząć pracę w innym kraju i w dobrej walucie zarabiać?
  • Odpowiedz
@Boss477: widać że trollujesz bo posługujesz się slangiem, swoją drogą jak bardzo musisz mieć poryty beret że samoistnie wychodzi ci to slangiem przegrywów a nie ogólną polszczyzną
  • Odpowiedz
  • 0
@abc-def: Nie byłem nigdy za granica a swoją droga mam tez leki i z moja psychika nie jest do końca wporzadku,ale to pewnie przez ciężkie dzieciństwo.
  • Odpowiedz
  • 0
@WielkiNos: Dokladnie psychika jest bardzo ważna a jeżeli ktoś miał ciężkie dzieciństwo i ojca alkoholika to #!$%@? z tego wyglądu tak naprawdę jest
  • Odpowiedz