Wpis z mikrobloga

Użytkownik poleciał za trollowanie.
Na portalu ze śmiesznymi obrazkami.

Ale nie dziwi mnie to, bo już od czasu koronawirusa jak sie nie zgadzałeś ze szczepieniami i maską to wpisy były usuwane a niektórzy dostali bana.

Jak źle napisałeś o jedynej słusznej partii dotującej wykop to mogłeś dostać bana.

Źle wyraziłeś się o orlenie czy obajtku? No to ban.

Ale w końcu moderacja jak i administracja wyhamowała, bo głupio tak usunąć wszystkich aktywnych użytkowników i pozostawić zielonych z botami.
Więc częściej będziesz miał usunięty wpis jak dostaniesz bana.

Wypowiadasz się dobrze o rosji? Leci wpis a ty możesz dostać bana. Możesz obrażać rosjan i nawet plusa dostaniesz.
Ale na pana ukraińca nic złego nie wolno nawet pomyśleć.

Pomimo tego, że jeden i drugi naród zachowywał się przed wojną tak samo i tak samo zachowuje sie w trakcie wojny.
Rosjanin odciął ptaka ukraińcowi? UUUUU zabójcy.
Ale ukrainiec jak zrobi to samo - TO ROSJANIE ZACZELI WIĘC MIELI PRAWO (pelno filmow mozna znalezc na bestgore kropka fun).

Wykop to dzisiaj sługa pisu i jedyne co tutaj sie dzieje ciekawego to owczy pęd.

Portal, na którym kiedyś można było trollować do woli bo na tym polegał właśnie mikroblog, że mogło się pisać co sie podoba tak dzisiaj został ujednolicony, sprzedany.

Żeby nie było, że jestem ruska onuca bo jestem też szurem, ale wbijam tak samo w ruskich jak i ukraińców, bo to ten sam kraj, w którym nic sie nie zmieni, czyli łapówki, łapówki i w sumie jeszcze łapówki. Dlatego nie dziwi mnie fakt, że wielu mężczyzn w zamian za łapówkę opuściło ten kraj i nic do nich nie mam. Jak w polsce wybuchnie wojna to na mnie nie liczcie, bo na samą myśl jak władza (nie tylko pis, ale niższe szczeble jak urzędy) mnie (i nie tylko) traktuje to odechciewa mi sie czegokolwiek co miałoby związek z obroną tego kaczystanu.

#wykop #takaprawda #wojna #banujo
Zarzutkkake - Użytkownik poleciał za trollowanie. 
Na portalu ze śmiesznymi obrazkami...

źródło: temp_file.png6631563810644410684

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz