Wpis z mikrobloga

Fascynujące, że kiedy Kukiz coś takiego mówi, to nie zaświta w nim chociaż na chwilę żadna autorefleksja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po raz kolejny pogratulować kretynom, którzy dali się na niego nabrać w 2015 r. "W pierwszej Kukiz, w drugiej Duda"

#bekazprawakow #polityka #heheszki #bekazpisu #bekazkukiza #neuropa #4konserwy
czeskiNetoperek - Fascynujące, że kiedy Kukiz coś takiego mówi, to nie zaświta w nim ...

źródło: Fx2us7hXgAQ0ux5

Pobierz
  • 10
@czeskiNetoperek: Miałem 18 lat w 2015 i pierwszy raz brałem udział w wyborach. Zagłosowałem na niego bez nadziei że wygra, ale że zdobędzie niezły wynik i pokaże ludziom że da się przerwać duopol na scenie politycznej. Jego późniejsza działalność w parlamencie skutecznie wyleczyła mnie z pokładania nadziei w inicjatywach politycznych. Myślę że te 20% głosów które zdobył było oddane w podobnej wierze. Przykro mi że nazywasz nas kretynami, bo nie sądzę
Jeśli ktoś tu jest kretynem to Kukiz bo przehandlował całe poparcie społeczne jakie miał za psi #!$%@?.


@Calka_internowana: Otóż to. Dodać należy, że Kukiz w 2015 i jeszcze później przez jakiś czas postulował rzeczy bardzo sensowne. Jeśli @czeskiNetoperek chce kogoś nazywać kretynami, to raczej ludzi, którzy gówno z tego gadania zrozumieli, jak zwolennicy Korwina, którzy podchwycili jego #!$%@? z "debaty prezydenckiej", że brexitu nie będzie mimo poparcia społecznego, bo w UK
@Piesel-9 bo taki jest poziom naszej polityki. Dziel i rządź. Budowanie podziału w społeczeństwie, "nie jesteś z nami, to jesteś przeciwko nam", ciągła antagonizacja. I coraz większe oddanie się od kompromisu. Podobna sytuacja jest w USA, ale tam chociaż mają jedną wspólną politykę polegającą na wzmacnianiu kraju. Jednak wg badań system dwupartyjny antagonizuje społeczeństwo, powoduje, że ludzie tworzą swoje bańki wśród znajomych, czy nawet w sąsiedztwie, gdzie wszyscy będą tak samo myśleć,