Wpis z mikrobloga

#danielmagical Polskie remizy potwarzam polskie remizy ze schabami na wejsciu bo klub to ma jakas renome zeby sie tak nazywac tylko daza do tego zeby sie sebixy pozjezdzaly wydaly pare zl w barze bo magical przyjechal maju maj w tle pocpancow w kiblu jeden na drugim ale co tam wazne juleczki z sebami zadowolone powtarzam remizy ; )
  • 3
  • Odpowiedz
@CrazyHaze: Ja to generalnie nie czaje fenomenu klubów, remiz i tym podobnyh. Bydło, każdy na każdym i nie daj boże traf na jakiegoś pijanego odlejeńca co szybkość twojego mrugania mu nie podpasuje i przez to będzie chciał ci #!$%@?ć XD Wole już posiedzieć z ziomeczkami na ławce i na przypale łoić harnasie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@Pyciarzpyciarski1: ja osobiscie kluby lubie bo lubie muzyke elektroniczna ale wlasnie problem polega na tym kolego ze w Polsce 85% remiz jak napisalem powyzej opiera sie na takim czyms pozapraszac #!$%@? alanikow magicalow ty chcesz jechac sie pobawic normalnie ale widzisz to co widzisz i sie odechciewa zasypac to wapnem 2 metry i nie wnikac niestety w Polsce jak w Lesie
  • Odpowiedz
Ja to generalnie nie czaje fenomenu klubów, remiz i tym podobnyh. Bydło, każdy na każdym i nie daj boże traf na jakiegoś pijanego odlejeńca co szybkość twojego mrugania mu nie podpasuje i przez to będzie chciał ci #!$%@?ć XD


@Pyciarzpyciarski1: zdradzę ci sekret: kluby są różne. masz takie bardziej kameralne a la studenckie i tam zazwyczaj chodzą "normalni" ludzie i nie ma spin. bardziej to przypomina bar z dużym parkietem. masz
  • Odpowiedz