Wpis z mikrobloga

No i cyk, wczoraj znó kupiony PainKiller na przecenie 80%
Bez VPN, bez problemu a dziś wciąż Argentyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I dziś znów sprawdzę czy mam rację i mnie nie przeniosą

Nie wiem ale się domyślam, co może być bolączką innych osób, które przenieśli z Argentyny do Polski

#steampesos #steam
MePix - No i cyk, wczoraj znó kupiony PainKiller na przecenie 80% 
Bez VPN, bez probl...

źródło: obraz_2023-06-05_165822211

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@MePix: Tak dostałem, dziękuję i poczytam. Chcę kupić sobie CoD MW 2022 z Argentyny właśnie.

Jeśli mam konto z regionem Argentyna a drugie Polska, to rozumiem, że mam się zalogować na Argentynę, a jak wtedy mogę zakupić te klucze? (jaka forma płatności?)
  • Odpowiedz
Tylko teraz tak myślę, że skoro mogę opłacić te klucze revolutem, to może nie ma sensu się tak bawić tylko zalogować na arg konto steam, kupić grę, opłacić właśnie swoim revolutem
Wszystko oczywiście na vpn.
Tylko, czy później nie byłoby problemu z rozgrywką online bez vpn?
  • Odpowiedz
@mefjunyg: Revolutem nie opłacisz zakupu na Steam - rynek jest na chwilę obecną jedyną opłacalną opcją (chyba, że posiadasz kartę płatniczą wydaną w Argentynie).
Na marketplace zakupisz klucze po cenie 8,60 pln / klucz (przy obecnym kursie przewalutowania na PayPalu) - jeśli byłbyś zainteresowany kluczami za 8 pln (co przy zakupie większej ilości generuje Ci znaczące oszczędności względem ceny na marketplace) to PW

Rynek (jeśli tylko ma się dojście do
  • Odpowiedz
@Yarizu: Niestety nie mogę do Ciebie napisać wiaodmości prywatnej, a chciałbym zapytać o jeszcze parę rzeczy. Jest możliwość jakiegoś kontaktu email/discord/irc?
  • Odpowiedz