Wpis z mikrobloga

Dlaczego wykopczęta tak się pienią, gdy usłyszą na marszu jakąś feministkę?

Nikt Wam nie każe popierać feminizmu, ale bądźcie świadomi, że innego rodzaju elektorat stanowi w Polsce problem.

No chyba, że nie rozumiecie o co właściwie toczy się ta gra. Jeśli nie, to chętnie Wam wytłumaczę.

To nie jest walka o to jaka ideologia wygra wybory.

To jest walka o to, żeby w przyszłości były jeszcze jakiekolwiek wolne wybory.

#neuropa #4konserwy #polityka #marsz4czerwca #bekazprawakow #bekazlewactwa #feminizm #bekazfeministek #bekazpisu
  • 21
  • Odpowiedz
feministki są wrogie facetom


@NiebieskiMiszmasz: No, tak było xD To nie jest tak, że po prostu chcą równości, nie, w ogóle! Prosty przykład - Staśko będąca przeciwko obowiązkowej służbie wojskowej.
Albo inny przykład - kiedy na wykopie działała chociażby @KRISSVector i aktywnie promowała akcje prozdrowotne na wykopie, to w końcu przestała przez zalew mizoginii i kompletne ich ignorowanie. Widziales kiedykolwiek żeby takie akcje promowal ktorys z wykopowych smalcow alfa? Oczywiscie, że
ziumbalapl - >feministki są wrogie facetom

@NiebieskiMiszmasz: No, tak było xD To ni...

źródło: comment_1645606842lah4eFCBeLY4sv0VZLTBDR

Pobierz
  • Odpowiedz
ta laska jest odklejona.A to,że od czasu do czasu powie coś z sensem nie umniejsza tego,że jest #!$%@?ęta.Mogła to napisać równie dobrze dla atencji.


@NiebieskiMiszmasz: Po pierwsze - to co napisałem przeczy temu jakoby feministki były przeciwko mezczyznom, bo feminizm jako filozofia jest za egalitaryzmem. Po drugie - nie odniosles sie w ogole to sprawy KrissVector. Po trzecie - udowodnij, że feminizm jako filozofia jest przeciwny mezczyznom. Jak masz zamiar bredzic,
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: No tak jedna napisała sobie jakiś post na twitterze i nagle wszystkie dążą do tego samego i wcale nie nienawidzą facetów.Tej sprawy w ogóle nie znam.Może nie jako ideologia,ale przedstawicielki są zdrowo #!$%@?ęte.Spójrz na te feministki z choćby lewicy niby równość,ale ta służbo wojskowa tylko dla facetów.
  • Odpowiedz
No tak jedna napisała sobie jakiś post na twitterze i nagle wszystkie dążą do tego samego i wcale nie nienawidzą facetów.


@NiebieskiMiszmasz: Zapomniałeś dodać dowodu o który prosiłem.

Tej sprawy w ogóle nie znam.Może nie jako ideologia,ale przedstawicielki są zdrowo #!$%@?ęte


No tak, zdarzaja sie takie, jak WSZĘDZIE. Tylko co mnie obchodzą takie przypadki, gdy ruch jest słuszny i z założenia egalitarystyczny?

Spójrz na te feministki z choćby lewicy niby równość,ale
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Mentzen jest z konserwatywnej partii więc czego oczekujesz,ale nie stawia na cip na piedestale,jak to robią inne partię."Cudowne" kobiety lewicy jakoś gadają o równości,ale też są za służbą tylko dla facetów.Lewica i Po jest natomiast Pro kobieca i stawia kobiety na pierwszym miejscu.

Tylko co mnie obchodzą takie przypadki, gdy ruch jest słuszny i z założenia egalitarystyczny?
Z założenia może se być słuszny,ale co mnie obchodzą jakieś utopijne idee jak
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: Po pierwsze - to co napisałem przeczy temu jakoby feministki były przeciwko mezczyznom, bo feminizm jako filozofia jest za egalitaryzmem. Po drugie - nie odniosles sie w ogole to sprawy KrissVector. Po trzecie - udowodnij, że feminizm jako filozofia jest przeciwny mezczyznom. Jak masz zamiar bredzic, czy nie zamieszczac dowodow na swoje tezy, to w ogole mnie nie wolaj.


@ziumbalapl:
Zabawne, jak jakaś feministka coś #!$%@? to zaraz są
  • Odpowiedz
@PonuryKos123:

Do tego podawanie Majki jako przykład na obronę, proszę cię. Nawet własne środowisko się od niej odwróciło i ma ona łatkę populistki i atencjuszki , która przykleiła się do ruchu feministycznego


No właśnie o tym pisałem,że gość za przykład odklejoną atencjuszkę,bo pewnie żadnego innego przykładu nie znalazł
  • Odpowiedz
Mentzen jest z konserwatywnej partii więc czego oczekujesz,ale nie stawia na cip na piedestale


@NiebieskiMiszmasz: Mentzen wyraznie wspiera niewolnictwo, więc jest anty-męski.

"Cudowne" kobiety lewicy jakoś gadają o równości,ale też są za służbą tylko dla facetów


Gdzie? Widzialem tylko jedną, która tak mówiła i została wyśmiana przez środowisko - Żukowską. Jest to jednak pajac, ktorego nikt nie traktuje serio.

Lewica i Po jest natomiast Pro kobieca i stawia kobiety na pierwszym
  • Odpowiedz
Gdzie to wyczytales? Przytoczysz jakiś cytat z uniwersyteckich zrodel dot. feminizmu?


@ziumbalapl: Po co? Prowadzimy jakąś debatę, że chcesz teraz to rozmawiać o akademickich źródłach? I to na wykopie? Serio? XD
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Jeszcze raz spytam, po co?

Z resztą, już to na wykopie przerabiałem i a to źródła się nie podobają, a to uczelnia zbyt nisko w "konkretnych" z dupy rankingach, a to inne sztuczki erystyczne. Nie mam zamiaru po raz kolejny tracić czas, bo przede wszystkim ani ja nie przekonam wyznawcy feminizmu, że jego fanatyczne przekonania są fałszywe. Ani ty nie przekonasz mnie do "błogosławieństwa" niesionego przez feminizm. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Z resztą, już to na wykopie przerabiałem i a to źródła się nie podobają, a to uczelnia zbyt nisko w "konkretnych" z dupy rankingach, a to inne sztuczki erystyczne.


@PonuryKos123: Nigdy czegoś takiego nie robię, wręcz przeciwnie - jeśli już argumentuję, to podaje konkretne powody dla którego zrodlo jest gówno warte. Ewentualnie przyznaje racje, jesli zrodlo jest dobre xD
  • Odpowiedz
Nigdy czegoś takiego nie robię, wręcz przeciwnie - jeśli już argumentuję, to podaje konkretne powody dla którego zrodlo jest gówno warte. Ewentualnie przyznaje racje, jesli zrodlo jest dobre xD


@ziumbalapl: To się chwali, jeśli faktycznie tak jest. Natomiast już zbyt wiele razy wykopki mnie "rozczarowały" w kwestiach dyskusji, bym na wykopie dawał z siebie więcej niż minimum. I nie chce mi się kolejny raz próbować.

Więc niestety, nie mogę spełnić twej
  • Odpowiedz