Wpis z mikrobloga

Ja to się zastanawiam kiedy wkoncu sędziowie będą ponosić jakieś konsekwencje za swoje zle decyzje,nie chodzi mi tylko o dzisiejszy mecz,ale ogólnie.Ostatnio jak Borussia grała z Bochum nie gwizdnął ewidentnego karnego na dla Borussi,nie wiadomo jakby się to potoczyło,gdyby wtedy strzelili karnego,przecież to jest grą o wielkie pieniądze.nastepnego dnia czytam że sędzia nie mógł spać przez tą decyzję,że źle postąpił nie dając Borussi karnego i cyk pora na CS'a.Wprowadzili im VAR gdzie może na spokojnie nie tylko on sam,ale jeszcze 2-3 osoby w wozie sprawdzić każdy faul klatka po klatce,a i tak robią przekręty,chyba że ten cały system działa na takiej zasadzie,że wprowadzimy coś nowego że niby piłka nożna idzie do przodu i się rozwija,a i tak będziemy dalej drukować mecze.Wiadomo że są stylowe sytuację w środku boiska gdzie Var raczej tego nie sprawdza,a sędzia musi podjąć decyzję w ułamku sekundy i błędy są zrozumiałe,ale jeśli chodzi o sytuację w polu karnym,gdzie sędziowie nieraz wracają do tego zdarzenia po 2-3minutach
gry,to jest to dla mnie niedopuszczalne. #mecz
  • 2