Wpis z mikrobloga

Hej, witam. Miałem ostatnio okres, że panicznie bałem się jakiegoś rodzaju zagrożenia, które nawet chyba nie istniało. Miałem po prostu paranoje że ktoś włamuje mi się na komputer i kradnie dane. Nie wiedziałem co robić, więc pobierałem różnego rodzaju antywirusy, cleanery. Wziąłem jakiś okres próbny w programie Avast Cleanup, i mam problem z odpięciem karty. Próbuję już od tygodnia się odpiąć, ale odnoszę wrażanie że się po prostu nie da, albo ja coś źle robię. Moja subskrybcja nie wyświetla się w panelu z subskrybcjami na stronie, z programu nie można anulować, ale w programie widnieje subskrybcja, a na stronie już nie. Zgłosić się do supportu też jest ciężko, ponieważ gdy przechodzę na stronę z pomocą techniczą i klikam opcję: ''Wniosek dotyczący kwestii prywatności'' Nagle nie ma języka polskiego, a gdy klikam opcję ''anuluj subskrypcje, to ponownie przenosi mnie w okienko gdzie niby nie ma żadnej subskrypcji. Na dodatek wyczytałem takie coś: '' Niektóre subskrypcje nie są wyświetlane na tej stronie. '' A gdy klikam '' Dowiedz się więcej '' to wysyła mnie ponownie do kontaktu z pomocą techniczą. Jest jakiś sposób na odpięcie tego gówna ? Mieliście kiedyś podobną sytuacje ?

#avast #antywirus #oprogramowanie #kartakredytowa #pomoc
MagadaskarWHO - Hej, witam. Miałem ostatnio okres, że panicznie bałem się jakiegoś ro...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 12
@MagadaskarWHO: jak masz win10 to usuń wszystkie te szajsy typu avast i przeskanuj kompa offline Defenderem. Ponadto zainstaluj malwarebytes anti malware masz premium chyba na tydzień i wlacz skanowanie , ale zaznacz też w poszukiwnaiu rotkitow, to bardzo ważne