Wpis z mikrobloga

Od dawna nie aktualizowałem stylu CSS Wykop X, za co bardzo wszystkich przepraszam. Międzyczasie zdarzyła się jeszcze aferaanalna, gdzie wyłapałem bana na dwa tygodnie za kilka screenów prawdy ( ͡º ͜ʖ͡º). Od około miesiąca tworzę całkowicie nowe rozszerzenie do wykopu (aktualnie mam już napisanych 45 000 linijek kodu nowego Wykop X).

Tak czy siak, dzisiaj mała, ale przydatna aktualizacja Stylów Wykop X do wersji 2.12.1

Naprawiłem irytujący błąd, który powodował, że przy włączonych panelach powiadomień (widoczne na całą wysokość strony) i przy włączonej opcji ukrywania panelu powiadomień, jeśli nie ma żadnego nowego powiadomienia - panel znikał, ale nadal w jego miejscu wyświetlana była pusta przestrzeń. Przygotowałem GIF-a, który pokazuje o co chodzi i jak panele powiadomień teraz działają.

Teraz gdy odczytamy wszystkie powiadomienia (zarówno z tagów jak i wołań - strona wykopu zajmuje 100% miejsca).
Czyli działa teraz tak jak powinno działać od samego początku :)

Ogolnie jestem ciekaw:
Czy używacie paneli powiadomień (tagów/wołań) i czy przydaje wam się przy przeglądaniu Wykopu na komputerze?

https://userstyles.world/style/8174/wykop-x
https://github.com/wykopx/WykopX/wiki/

#wykopx #wykopwnowymstylu #tworczoscwlasna

SebastianDosiadlgo - Od dawna nie aktualizowałem stylu CSS Wykop X, za co bardzo wszy...

źródło: ezgif-1-c77ca5f3d3

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Naprawiłem irytujący błąd, który powodował, że przy włączonych panelach powiadomień (widoczne na całą wysokość strony) i przy włączonej opcji ukrywania panelu powiadomień, jeśli nie ma żadnego nowego powiadomienia


@SebastianDosiadlgo: mnie to irytowało, sprawdze potem jak to działa.
  • Odpowiedz
Od około miesiąca tworzę całkowicie nowe rozszerzenie do wykopu (aktualnie mam już napisanych 45 000 linijek kodu nowego Wykop X).


@SebastianDosiadlgo: a dodasz opcję, by dało się zakopywać znaleziska z ich listy, niezależnie gdzie się je przegląda? Tj można zakopywać tylko na znalezisku, w kategoriach czy na głównej nie da się - trzeba wejść i dopiero zakopać :<
  • Odpowiedz
@SebastianDosiadlgo: fajnie że wracasz do aktualizacji :) przy okazji pytanie: nie działają u mnie skrót Mój wykop na belce górnej oraz nie mam tych opcji pod prawoklikiem z dedykowanym menu WykopX - czy to wszystko będzie dopiero przy następnej aktualizacji czy też u mnie na Operze coś nie trybi?
  • Odpowiedz
fajnie że wracasz do aktualizacji :) przy okazji pytanie: nie działają u mnie skrót Mój wykop na belce górnej oraz nie mam tych opcji pod prawoklikiem z dedykowanym menu WykopX - czy to wszystko będzie dopiero przy następnej aktualizacji czy też u mnie na Operze coś nie trybi?


@astra2k: Wykop XS od jakiegoś czasu nie działa bo wykop usunął z kodu kluczowy element:
Szczegóły opisałem:

https://wykop.pl/wpis/71196515/hej-mala-aktualizacja-dla-uzytkownikow-skryptu-wyk
  • Odpowiedz
@SpokojnyLudzik: co Ty mówisz XD XD

Nie chce mi się poprawiać Wykop XS (chociaż pewnie i tak w końcu niedlugo to zrobię, zeby znowu działał).
W kazdym razie nie bede do Wykop XS dodawał nowych funkcji, bo i tak chcę przerzucić całą funkcjonalność Skryptową do nowego rozszerzenia Wykop X w wersji 3, w której będzie bardziej zaawansowany Mirkoukrywacz.
  • Odpowiedz