Wpis z mikrobloga

A ja jestem optymistą i uważam, że przepchnięcie tej ustawy o komisji i podpisanie jej przez prezydenta to świetny prezent wyborczy dla opozycji, nie dość, że jednoczy opozycję to jeszcze pokazuje tym niezdecydowanym wyborcom co sobie myślą, że może opozycja tylko tak gada jak to opozycja, a pis nie jest taki zły to teraz widzą, że noooooo jednak powaleńcy. PiS absolutnie nic na tym nie zyskuje za to traci na wielu polach jednocześnie mobilizując elektorat opozycji.

Ja uważam, że Dudeł to podpisał tak szybko i przepchnęli to teraz bo wiedzieli o kolejnych reportażach na temat Orlenu i trzeba było to czymkolwiek przykryć nawet czymś tak niedorobionym jak ta komisja.

#bekazpisu #afera #orlen #polska
  • 6
  • Odpowiedz
pokazuje tym niezdecydowanym wyborcom co sobie myślą, że może opozycja tylko tak gada jak to opozycja, a pis nie jest taki zły to teraz widzą, że noooooo jednak powaleńcy.


@MatPL1122: Kto jeszcze nie jest przekonany, że PiS to powaleńcy z zapędami na model białoruski to przekonany nie będzie dopóki nie przyjdą go spałować w jego własnym łóżku.

Także moim zdaniem dla wyniku wyborów Lex Tusk jest prawie że bez konsekwencji. Strony
  • Odpowiedz
@MatPL1122: wczoraj z ciekawości podpytałam się znajomym czy to w pracy czy takim poza praca to tylko jeden wiedział co to za ustawa. Cała reszta, która jest za pisem słyszała tylko o 800+ i darmowych autostradach. Jakie było ich zdziwienie jak mówiłem, ze to tylko dwa odcinki będą darmowe, niektórzy twierdzili ze kłamie xD
  • Odpowiedz
  • 0
Kto jeszcze nie jest przekonany, że PiS to powaleńcy z zapędami na model białoruski to przekonany nie będzie dopóki nie przyjdą go spałować w jego własnym łóżku.


@Howard_Roark: uwierz mi jest masa takich ludzi, którzy politykę naprawdę mają gdzieś i dociera do nich strzęp informacji, a trafiają tylko takie przebitki, że amerykanom się coś nie spodobało, aborcja, albo coś innego dużego i ja uważam, że to jest tego typu news który
  • Odpowiedz
  • 0
wczoraj z ciekawości podpytałam się znajomym czy to w pracy czy takim poza praca to tylko jeden wiedział co to za ustawa.


@Tigermass: to ja dla odmiany odpalam sobie wczoraj konsole, żeby pograć z kumplami co to polityke mają gdzieś to właśnie pierwsze co to było 'ty ej co to jest to lex tusk''.
  • Odpowiedz
@MatPL1122: jak ktos ma do tych powiedzmy 50 lat i ogarnia różne źródła informacji to faktycznie to do niego dotrze, niestety u starszych ludzi zamkniętych na tv ciężko cokolwiek zmienić. Ja jestem tez optymista, ale coś czuje, ze PiS znowu wygra(obym się mylił). Jakbym na sile szukać pozytywów to moja różowa stała się mocno antypisowska i stara się przerzucić swoje poglądy na koleżanki xD
  • Odpowiedz