Wpis z mikrobloga

#poznan Witajcie Mirasy :) Gdzie kupić w Poznaniu lodówkę używaną, z outletu i z gwarancją?( ͡° ͜ʖ ͡°) kupowałem ostatnio z allegro i pół roku pochodziła i zaczęła się p$#!$#. Kasę mi zwrócono bo powiedzieli ze sie nie opyla naprawiać :) wcześniej pół roku temu oczywiście zepsuła się stara leciwa lodówka:) jaki macie pomysł? Dodam że na olx jest mnóstwo ofert od lokallsów ale bez gwarancji ????
  • 10
  • Odpowiedz
@marcin9527: jest coś takiego jak bulaj agd, z tym że kolega kupował i chyba z 3 lodówki wymieniał bo się psuły. Chyba lepiej wziąć od kogoś w dobym stanie lodówkę którą zmienia na nowy model a nie taką używaną najczęściej naprawianą
  • Odpowiedz
@marcin9527: bulaj AGD na Sobieskiego, gorąco polecam, w lutym kupowaliśmy taką co przeżyła dziwne rzeczy w transporcie i obśrupana jest, ale w środku żyleta. Panowie mega sprawnie zabrali stara i podmienili na nową. Kocham moją lodówkę, nic mi się nie psuje teraz, truskawki dają radę tydzień wytrzymać.
  • Odpowiedz
  • 0
@voliereen: pięknie dziękuję Szanownej Pani!
Juz obczaiłem stronkę itp. Nurtują mnie jednak techniczne pytania typu: ile pobierają watogodzin?
Na ile gwarancja no i cena do tysiączka bo z alledrogo mialem za 700zl i gwarancję.
Mialem 3 półki na zamrażarkę i 180cm(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@marcin9527: wszystkie info co do konkretnych rzeczy dowiesz się na miejscu, nowe outletowe mają w środku instrukcje obsługi i inne takie, a używki to wiedza sprzedawcy. Do tysiaczka taka dużą i nówkę to ciężko, ja płaciłam 1400, a nowa ze sklepu około 3200. Teoretycznie oni dają rok gwarancji, ale w sumie to nie dostałam żadnego dowodu zakupu poza świstkiem, że umawiamy się na kwotę X i dowóz wtedy i podpisy xd
  • Odpowiedz