Wpis z mikrobloga

Hejo, czy ktoś z was jest mi w stanie powiedzieć chociaż mniej więcej ile może trwać po zakończeniu ostatniego koncertu przeprawa do Gdyni Głównej? Nigdy tam nie byłam a potrzebuję mieć jakikolwiek punkt zaczepienia, żeby móc zaplanować powrót do domu. :D

#opener #muzyka #koncerty
  • 3
@pregunta: Zalezy jak wyjdziesz. Tam ciągle autobusy napierdzielają prosto na dworzec. To jest noc więc nie ma korków i jadą gdzieś tyle ile pokazuje na google mapsach samochodem. Ale tak jak napisałem - zależy kiedy wyjdziesz. Jak od rzu pod koniec koncertu to możesz być jedną z pierwszych do autobusu, a potem trochę poczekasz. Ale ogólnie idzie to sprawnie bardzo.
  • 0
@Kichachi: Dzieki! Raczej nie wychodziłabym przed końcem i tak się właśnie zastanawiam czy te darmowe busy/autobusy nie będą stały w jakichś wielkich korkach razem z ludźmi, którzy przyjechali samochodem/beda wracac uberami itp.
@pregunta: Nie będą, bo auta i taksówki są z drugiej strony, od Kosakowa. A autobusy powrotne są od strony Babich Dołów więc się nie korkuje. Po prostu jedziesz i tyle :D Ogólnie jak wyjdziesz po zakończeniu ostatniego koncertu i nie będziesz specjalnie czekać na nic to powinno być ok. Ja max 30 minut czekałem na autobus.