Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik wyborczy Kemala Kilicdaroglu to jest jakaś porażka, ja myślę że to tureckie, #!$%@? głupie społeczeństwo, te #!$%@? banda imbecyli która głosowała na tych #!$%@?ów karakanów z AKP to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy... jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zaangażowanie społeczne, jak moje gdzie postawiłem moją rodzinę, moje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło to #!$%@? 24 czy 25 milionów głosów, to was powinno się #!$%@?ć #!$%@?, tak się powinno was #!$%@?ć, jak tylko was może #!$%@?ć AKP. Ententa was tak nie wyruchała, jak wyrucha was AKP, #!$%@?. Aż wasz kukle #!$%@? będą swędziały z bólu. To jest dramat #!$%@?. Ta #!$%@?, ten mały karakan, #!$%@? Erdogan śmieć, zniszczy was. Telewizje TRT będą wam #!$%@? odbierały smak życia wy #!$%@? idioci. Narodowi, tureccy idioci. Ja mam to w piździe #!$%@?, bo mnie stać na wszystko. Będę żył #!$%@? tak! #!$%@?ę jeszcze dzisiaj, już bilet kupiony z Turcji i będę się z was #!$%@? tureckie frajery śmiał, żeście takie głupie są, tacy #!$%@? debile, którzy te #!$%@? erdoganowskie wybrali. Nie na CHP, nie na Kilicdaroglu, tylko na jakieś #!$%@? Erdoganów, sunnitów w dupę #!$%@? #!$%@?, na Oganów #!$%@?ńców głosowali. To właśnie jest ta #!$%@? Turcja. Przez taką #!$%@?ę Turcję, przez was #!$%@? #!$%@? nic się w tym kraju nie zmieni, bo jesteście #!$%@? warci i trzeba was #!$%@?ć, ruchać i na was zarabiać, bo jesteście bandą narodowych #!$%@?ów, nieudaczników. Rozumiecie to? A wam kochani, którzyście głosowali na mnie, którzyście wspomagali mnie, dziękuję. Bo to garstka Turków, garstka Turków, dzisiaj to jest 24 milionów osób, może 25. (Wyłącz ten telefon, bo ci go wyłączę na amen) Tak, tak, tylko to się #!$%@? w tej #!$%@? Turcji nadaje. Nie warto było #!$%@?, nie warto było zrobić nic... co by się... a szkoda #!$%@? gadać, szkoda strzępić ryja naprawdę. Niech was... Słuchajcie. Ci, którzyście głupie #!$%@? głosowały na Erdogana niech was szlag trafi, #!$%@? warci jesteście, anty-turkami jesteście. Dobranoc.

#turcja
Gother - Dobry wieczór. Coś się... coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtór...

źródło: erdo

Pobierz