Wpis z mikrobloga

Ktoś postanowił zweryfikować twórczość Bartosiaka. Wyjaśnił już jeden podrozdział książki doktorskiej "Pacyfik i Eurazja" (link do analizy: https://www.academia.edu/102340706/Analiza_rozdzia%C5%82u_11_2_Pacyfik_i_Eurazja_autorstwa_dr_Jacka_Bartosiaka). Jak tak dalej pójdzie to będzie można usunąć "Dr" przed imieniem i nazwiskiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#wojna #geopolityka #bartosiak #wolski
Querly96 - Ktoś postanowił zweryfikować twórczość Bartosiaka. Wyjaśnił już jeden podr...

źródło: Zrzut ekranu 2023-05-26 075616

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 77
@Pimenistka: Tym razem wziął się za niego ktoś kto specjalizuje się w wojnie na Pacyfiku i zrobił doktorat w Japonii. Wskazuje poważne błędy w które wprowadza Bartosiak, aby uwiarygodnić swoje tezy. To nie jest atak po to żeby go uciszyć. Po prostu zestawił fakty historyczne, z tym co jest w jego książce
  • Odpowiedz
Po prostu zestawił fakty historyczne, z tym co jest w jego książce


@Querly96: tak generalnie, to fakty historyczne które znamy to zawsze jest interpretacji autora, który je nam przekazuje...
  • Odpowiedz
  • 0
@Dzieciok tak to jest przetłumaczone i przepisane. Ja akurat lubię go i jestem trochę zawiedzony. Serio gość z taką wiedzą, napisał rozdział w swojej książce który jest jednym wielkim cytatem opatrzonym w jego komentarze ? Sorki ale od kogoś takiego jak Bartosiak, oczekiwałem innego podejścia do tematu. Przecież gdybyś napisał taką pracę na studiach to nie ma szans żeby to nie było uznane za plagiat. Nawet jeżeli jest to jeden z kilkunastu
  • Odpowiedz