Wpis z mikrobloga

Co do Buddy to oglądałem jego odcinki od samego początku (robienie fury bombelowi) do czasu tego niebieskiego subaru, potem długo długo nie.
Od kilku dni pojawia się na live u boxdela i zaprezentował się jak #!$%@? wieśniak i buc.
Nie poznałem gościa, wydawał się całkiem spoko na początku, ale z tego co widzę #!$%@?ła mu sodówa. Kiedyś tyle łaciny na rzucał, nie gadał o kasie 24/7 (chociaż i tak wspominał).

Podsumowanie:
Zepsuty gość

#famemma
Insib - Co do Buddy to oglądałem jego odcinki od samego początku (robienie fury bombe...

źródło: temp_file.png6662409927056182175

Pobierz
  • 10
@Insib: Jego jedyny film jaki obejrzałem, to jak jechał jakimś czterokołowcem wrzucić 10k na WOŚP. Niby szczytna otoczka itp., ale gość wywarł na mnie niemiłe wrażenie. Od razu byłowidać, że burak i atencjusz, a ta hojność była tylko pod wyświetlenia.
@Insib: Miałem ziomka z dość biednej rodziny który pojechał do DE robić w budowlance. Typ jak po kilku latach wrócił to nie do poznania, non stop gadanie o kasie, wywyższanie się z tego powodu itd. Gość stał się tak irytujący, że ciężko było z nim wysiedzieć na trzeźwo xD Budda zachowuje się identycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@isrin22: Standard dla ludzi, którzy zbyt szybko się dorobili i za bardzo w hierarchii podskoczyli. Zwłaszcza jak miało to miejsce z samego dna. Wtedy najbardziej wali. Często to po babkach widać jak się dobrze o hajta. Sodówa wali do głowy.