Wpis z mikrobloga

Widze tu wiele osob ktore kłoca sie czy ktos kupuje to PPV i czy go stac czy nie. Osobiscie mam wiele pakietow PPV jak eurosport, zwift, strava, viayplay i okazjalnie tez kupuje na jakies eventy. Stac mnie zarabiam w euro jako inzynier w de. Proawdze tez własne interes w polsce. Osobiscie kupiłem PPV fame tylko 1 raz dlatego ,ze ogladałem ze znajomymi. Prywatnie jak ogladam nigdy nie kupie PPV z jednego prostego powodu - czuł bym sie, ze ktos pluje mi na twarz a ja udaje ze deszcz pada. Wojtek gola scamer który reklamował wszystko za co mu zapłacili jak np zachecał na giełdzie obsawiac rope nie majac o tym pojecia, pasternak - oszustwa na paliwie tzw mafia vatowska, token famemma - jeden wielki scam na gimbusach którzy nie czaja kryptowalut. Boxdel jedynie co ma do powiedzenia to ze jest trudny okres na rynku. Szkoda ze Rozpara nie wspomni ze od pierwszego dnia ruszenia tokena famemma spuszczał na ryj wszystko co sie dało nie broniąc w ogóle kursu. Panowie wyciagli z tokenu wiele milonów a gimbusy zostały z siatami. Aktualnie próbują wyciszyc istnienie tokenu bo nie wiedza teraz co z nim zrobić. Dlatego nie bede wspierac famemma - jest to obejrze, jak sie rozpadnie to nie bede płakac. Najsmieszniejsze jak slysze od boxdela, ze chca walczyc ze scamami w famemma zapominajac, ze wiekszego scamu jak ich token czy keydropy to chyba nie ma w ich federacji. #famemma
  • 6
Ja też jestem gimbusem w kryptowalutach i kompletnie mnie to nigdy nie interesowało ,ale tak ogólnie cisza w internetach się zrobiła ,ten cały boom krypto sie już chyba skończył? czy to w ogóle upada wszystko na ryj? Jak to jest mireczki
@ZwyklyRoman: stoi jak stało. ceny prądu bym nie brał pod uwagę bo to w polsce a krypto to obszerny rynek. dużo pisane było przez nft które jak można było sie domyśleć nyło chwilowym boomem którego nikt nie bedzie brał pod uwage za jakiś czas