Wpis z mikrobloga

#famemma Piekne jest to jak ludzie slepo patrza byle by walka byla #!$%@? kto z kim wazne ze sie piora chust ze robia co gale juz te same zestawienia teraz wjedzie znowu amadi dubiel juz sie wyzywaja pod publiczke zeby na nastepna walke bylo ale ogolnie to za kulisami ziomeczki ludzie jada w #!$%@? km zeby obejrzec gale drudzy wydaja kase na ppv a tak naprawde jedna wielka wylegarnia oszustwa nie zdziwie sie jak za pare lat moze miesiecy wyjdzie ze jakies walki ustawiane byly ale to kto bedzie pamietal a jak nawet bedzie to co tam zrobimy nastepna i bedzie gites super ze sie jakos tam rozwineli marketingowo itp ale organizacyjnie to 1 przebili wczroajsza akcja wyobrazacie sobie jechac np 300 400km do lodzi koszta itp a na koniec dostajecie solidnego kapcia i #!$%@? do domu xddd wydaje mi sie ze jezeli potrafia tak sie rozwinac to moze ogarneli by tez jakas alternatywe np za farmazeusza i zawsze innaczej ale #!$%@? tam #!$%@? na nastepna gale polanskiego amadiego blonskiego jakiegos gimpera z trombka i znowu ppv kupujcie wysylajcie znajomym jprdl dziwic sie ze pozniej ludzie korzystaja ze strumykow amen.
  • 4
  • Odpowiedz
@CrazyHaze: przecież to było logiczne że może nie wyjść do drugiej walki i nikt jakoś nie prosił o zastępstwo przed galą tylko teraz wszyscy mądrzy
  • Odpowiedz
  • 0
@drtx65: no logiczne ale jednak dla ludzi ktorzy logistycznie potrafili ogarnac taka gale nie ogarneli takiej rzeczy wiec logiczne chyba dla ludzi a i tak polecieli i kupili ppv albo pojechali tam ja to mam #!$%@? bo ze strumyka i tak zawsze bedzie bo juz nie powiem myslalem kupic to ppv ale nie zaluje poraz kolejny ; )
  • Odpowiedz
@drtx65: Następny który nie ogarnia, mało kto spodziewał się drugiej, ludzie są #!$%@? o to jak to rozegrano. Bombel dramatyzuje, że Ferrari leży u medyków #!$%@? ma złamany nos i zapadnięty oczodół, Turski podkręca Dubiela, że widział jak to wyglada a ten odpowiada, że nie mógłby by walczyć z ferrarim w takim stanie. 2 minuty później do oktagonu wchodzi Ferrari który wyglada lepiej niż Szeliga po 2 rundzie czy Pasut po
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: ja pisze o samym zastępstwie bo nikt przed galą nie pisał że powinnien ktoś być tylko teraz wszyscy w szoku i też uważam że ferrari mógł wyjść do dubiela w takim stanie
  • Odpowiedz