Wpis z mikrobloga

@BadSebastian: Odpowiadając na Twoje pytanie to nie mam takiej. Sądzę, że moje pasje jak numizmatyka, filatelistyka, antyki, konserwatorstwo, itp to są typowe hobby.
Może patrzysz na to z perspektywy młodej osoby i obracasz się w kręgach osób które za pasję uważają sociale, muzykę (tylko słuchanie, nie tworzenie, itp.) i netflixa. Ja trochę inaczej na to patrzę bo ocieram się z tą tematyką w życiu zawodowym. A i trochę boomerem już jestem.
  • Odpowiedz
@Vadzior: Mi już też jest bliżej do starego dziada, niż zoomera, i uważam że tak, że numizmatyka to jednak jest nietypowa pasja. Trochę ludzi znam, i z tego co wiem, to mało kto się tym interesuje

Ja trochę inaczej na to patrzę bo ocieram się z tą tematyką w życiu zawodowym.

Myślę że stąd wynika twoje pytanie, dla ciebie to jest coś zupełnie normalnego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BadSebastian: Bardzo możliwe. Wychowywałem się w domu gdzie od zawsze kolekcjonowano dawne przedmioty. Dla mnie to normalka. Ale jak pamiętam lata 90 to każdy zbierał monety prl, niektórzy mieli IIrp, znaczki, karty telefoniczne. Teraz nawet czasem odezwie się do mnie jakiś znajomy, że sprząta dom i coś tam znalazł i żebym sobie przyszedł i zabrał, bo wiedzą, że się interesuje.
  • Odpowiedz